Leo Express zawiezie z Krakowa do parków wodnych i na stok narciarski

archiwum Leo Express

Leo Express uruchamia nowe połączenie pomiędzy Krakowem, Tatrami i Beszeniową, Przystanki zlokalizowane są bezpośrednio przed parkami wodnymi: Termy Bania w Białce Tatrzańskiej, Aquacity Poprad, Tatralandia i Aquapark Bešeňová a także w stacjach narciarskich w Białce Tatrzańskiej, Zdiarze, Tatrzańskiej Łomnicy, Starym Smokowcu.

Dodatkowo Leo Express poleca bezpłatne partnerskie ski busy do ośrodków Jasna i Bachledowa Dolina. Przewoźnik wraz z partnerami oferuje również klientom specjalne zniżki w aquaparkach i ośrodkach narciarskich.

Juraj Andrejka, dyrektor Leo Express na Polskę i Ukrainę, powiedział: „Po prostu wsiądź do autobusu Leo Express i pozwól nam zabrać się bezpośrednio “pod drzwi” aquaparku czy na stok ośrodka narciarskiego, a następnie następnie w komfortowych warunkach odwieźć się z powrotem. Oczywiście na pokładzie jest bezpłatny dostęp do WiFi, gniazdko elektryczne i darmowa woda. Bilety można kupić już od 19 zł.”

Autobus zatrzymuje się przed parkami wodnymi: Terma Bania w Białce Tatrzańskiej, Aquacity Poprad, Tatralandia i Aquaparkiem Bešeňová. Leo Express wspólnie z partnerami przygotowuje zniżki dla swoich klientów w tych aquaparkach. Połączenie będzie również zapewniać dojazd do ośrodków narciarskich, takich jak: Białka Tatrzańska, Zdiar, Tatrzańska Łomnica i Stary Smokowiec. Również z tymi partnerami Leo Express przygotowuje dla swoich klientów rabaty sięgające nawet kilkudziesięciu procent. Zimą klienci mogą również skorzystać ze ski busów z Liptowskiego Mikulasza do Jasnej oraz ze Zdziaru do Bachledowej Doliny. W autobusach Leo Express możliwy jest przewóz nart.

Nowe połączenie już od 1 grudnia 2019 r. Bilety już w sprzedaży, ceny od 19 zł.