Legoland Water Park w Dubaju otwiera się 1 kwietnia

Legoland Water Park w Dubaju na tydzień przed otwarciem/fot. AG

Od 1 kwietnia będzie można ponownie korzystać z ponad 20 zjeżdżalni i atrakcji w LEGOLAND® Water Park, a do tego po godzinie. 17.00 wejść bezpłatnie do parku LEGOLAND® Dubai.

Park Wodny będzie otwarty 3 dni w tygodniu, od czwartku do soboty. Zgodnie z przepisami rządowymi mniej osób będzie mogło wejść do parku, a bilety są sprzedawane wyłącznie online, z 20 proc. rabatem.

W czwartek 1 kwietnia rodziny z dziećmi w wieku 2-12 lat będą mogły ponownie korzystać z głównych atrakcji parku wodnego, a oto kilka z nich: Build-A-Raft, gdzie rodziny mogą budować własną tratwę z miękkich klocków LEGO®, a następnie płynąć leniwie wzdłuż rzeki.
W Twin Chasers czekają ekscytujące przeżycia – tam możemy się ścigać na podwójnych ślizgaczach i lądować na końcu w płytkim brodziku.
Red Rush to atrakcja, gdzie można płynąć razem na rodzinnej tratwie po krętym torze o ponad 3 metrowej średnicy i trasie o długości 95 metrów.
Inne atrakcje to Wave Pools, wodny plac zabaw Joker Soaker i wiele innych niesamowitych rodzinnych zjeżdżalni wodnych.

Rodziny, które chcą się posilić, mogą udać się do Waves Bistro na wybór pysznych hamburgerów, wrapów i sałatek, a po 16:00 dzieci jedzą za darmo.

Jeśli ktoś chce wynająć kabinę (tzw. cabanę), zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji online za dodatkową opłatą, począwszy od 99 AED. Każda rezerwacja obejmuje zadaszoną cabanę, która może pomieścić do 6 osób, w tym 2 sofy, 2 luksusowe wyściełane leżaki i szafkę.

Parki Rozrywki w Dubaju będą przebojem dla polskich turystów