Le Regina w Warszawie ma już 15 lat

archiwum Mamaison Hotels & Residences

6 czerwca 2019 piętnastolecie obecności na warszawskim rynku sieć Mamaison Hotels & Residences świętowała ze swoimi gośćmi i kluczowymi partnerami biznesowymi.

Urodziny miały oryginalny charakter wieczoru klubowego, który we wnętrzach Pałacu Mokronowskich nie był dość oczywistym wyborem. Tego dnia świętowano nie tylko okrągły jubileusz, ale również objecie dowodzenia nad Le Reginą przez nowego dyrektora generalnego, Jarosława Huńkę, który dotychczas piastował ten sam urząd w drugim obiekcie sieci Mamaison w Warszawie – Rezydencji Diana, tym samym zostając szefem obu obiektów.

O dobre nastroje zaproszonych przez cały czas trwania imprezy dbał DJ Hirek Wrona, a główną atrakcją okazał się występ Cezarego Żaka.

Entuzjastów kuchni La Rotisserie z największą przyjemnością zaproszono na poczęstunek z letnim koktajlowym menu autorstwa Chefa Piotra Szulca.

Zwieńczeniem wieczoru był quiz z wiedzy na temat sieci Mamaison Hotels & Residences.

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw to hotel pięciogwiazdkowy, usytuowany na Nowym Mieście w Warszawie. W trzypiętrowym, historycznym budynku, wiernie odrestaurowanym w stylu charakterystycznym dla XVIII-wiecznych pałaców, znajduje się sześćdziesiąt jeden klimatyzowanych pokoi i apartamentów, wyposażonych zgodnie z najwyższymi współczesnymi standardami.