Łatwiejsze płatności w Hilton Austria dzięki SOFORT Banking

14 maja SOFORT AG podpisał umowę o współpracy z Hilton Austria. Dzięki wdrożeniu SOFORT Banking, Hilton Austria udostępni szybką i bezpieczną opcję płatności przy sprzedaży voucherów.

SOFORT AG będzie współpracować z marką Hilton na terenie Austrii. Pozwoli ona sieci Hilton na dodanie do swojej oferty SOFORT Banking, jako dodatkową opcję dokonywania płatności. Ta metoda bezpośredniego transferowania środków będzie dostępna jako sposób dokonania płatności w nowym systemie obsługi voucherów w hotelach Hilton w Austrii. Całość będzie zintegrowana przez Live Table – jednego z partnerów SOFORT AG.

Christian Renk, dyrektor zarządzający SOFORT Austria GmbH powiedział: „Cieszymy się na współpracę z hotelami Hilton w Austrii, ponieważ wspólnie możemy zaoferować klientom jeszcze sprawniejszą obsługę. Jesteśmy przekonani, że połączenie naszego systemu bezpośrednich płatności SOFORT oraz doskonałej obsługi hotelów Hilton w Austrii będzie fundamentem owocnej i długotrwałej współpracy.”

Metoda płatności SOFORT AG jest obecnie dostępna w jedenastu krajach (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Polska i Węgry). Ponad 25 000 sklepów e-commerce korzysta z SOFORT Banking.