Łatwiej rezerwować promy na egzotyczne trasy

Na portalu AFerry.pl, który systematycznie włącza do systemu coraz bardziej egzotyczne trasy promowe, można zarezerwować po polsku promy w Azji, Austrazji, w Ameryce Północnej i do Afryki.

Promy do Afryki Północnej
Do dyspozcyji są bilety na promy do Maroko z Włoch, Francji lub Hiszpanii. Największym portem w Maroko jest Tangier Med. Najkrótsza trasa z Europy do Afryki prowadzi z Tarifa do Tangieru Ville. Przeprawa trwa 1h. W ofercie znajdują się też połączenia do Algierii i Tunezji.

Promy w Azji
Turyści wybierający się do Azji mogą kupić na stronie bilety na popularną trasę Busan – Fukuoka z Korei Południowej do Japonii, na japońskie wyspy Kiusiu, Honsiu, wyspy Riukiu (Nansei), na Tajwan, na Wyspę Bintan w Indonezji, na przeprawy między wyspami na Filipinach (Cebu, Negros, Boracay, Luzon) i więcej.

Promy w Australii i Nowej Zelandii
Tu klienci mogę rezerwować promy w regionie Austrazji w tym promy na Tasmanię, Wyspę Rottnest, promy między Wyspami Północną i Południową w Nowej Zelandii na trasie Wellington – Picton.

Promy w Ameryce Północnej
W sprzedaży są bilety na przeprawy promowe w Kolumbii Brytyjskiej przez cieśninę Georgia z Vancouver na Wyspę Vancouver, do Victoria, na Wybrzeże Sunshine Coast lub Wyspy Southern Gulf Islands. Z kolei w Stanach Zjednoczonych możemy rezerwować promy na wschodnim wybrzeżu z Boston do Salem lub całodniowy bilet na jazdę wodną taksówką w Nowym Jorku.

Anna Bierla
www.aferry.pl