Krzysztof Pyza dyrektorem Golden Tulip Gdańsk Residence

archiwum PHH

Krzysztof Pyza, który przez ostatnie 15 lat pracował w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott, awansował na zastępcę dyrektora Golden Tulip Gdańsk Residence.

Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, powiedział: „Ten awans wpisany jest w naszą filozofię inwestowania w ludzi niezależnie od wieku, tylko od zaangażowania w pracę. Dotychczas nasz wieloletni pracownik Pan Krzysztof Pyza nie miał możliwości dalszego awansu, ponieważ nasza firma była zbyt mała. Teraz wraz z rozwojem Polskiego Holdingu Hotelowego mamy większe możliwości rozwoju dla naszych pracowników. Bardzo się cieszę, że takie osoby dalej chcą się rozwijać w naszej spółce i dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy w branży hotelarskiej.”

Krzysztof Pyza od 2003 roku związał się ze spółką Chopin Airport Development, która w styczniu 2019 r. przekształciła się w Polski Holding Hotelowy. W hotelu Courtyard by Marriott zajmował stanowisko kierownika zmiany w gastronomii (w latach 2003-2004), następnie kierownika działu ds. organizacji bankietów (2004-2015) i zastępcy kierownika działu gastronomii (2015-2019). Od połowy lutego 2019 r. objął stanowisko zastępcy dyrektora w Golden Tulip Gdańsk Residence