Kozubnik Spa Resort rusza ze sprzedażą apartamentów

archiwum Sawa Apartments

Jedna z flagowych wielkich inwestycji stołecznej spółki Sawa Apartments w Beskidzie Małym rozpoczyna komercjalizację. Kozubnik Spa Resort wchodzi w istotną fazę I etapu realizacji.

Cały I etap dobiegnie końca w IV kwartale bieżącego roku, natomiast już dziś wchodzi na rynek oferta apartamentów w dwóch budynkach wspomnianego kompleksu złożonego z aparthoteli, hotelu, centrum spa i centrum konferencyjnego. W I etapie inwestycji powstanie łącznie 96 apartamentów w trzech budynkach.

Obecnie do dyspozycji nabywców stają otworem apartamenty w dwóch aparthotelach – Daglezja i Kiczora. W pierwszym z wymienionych znajdują się 34 apartamenty, w drugim 56. Są to lokale o powierzchniach od 30 do 70 metrów kwafdratowych, niemniej większość z nich stanowią apartamenty 50-metrowe. Są one wykończone w standardzie bez mebli oraz sprzętów AGD i RTV. Lokale sprzedawane są na własność i Sawa Apartments współpracuje w tym zakresie także z firmą pomagającą uzyskać finansowanie takiego zakupu. Ceny apartamentów zaczynają się od 180 tys. złotych. Ceny są zróżnicowane i zależne zarówno od wybranego apartamentu, jak i budynku.

Zgodnie z koncepcją w inwestycji przygotowane zostaną apartamenty przeznaczone specjalnie dla klientów z różnymi problemami zdrowotnymi oraz klientów pragnących skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Do ich obsługi posłuży opieka concierge medycznego oraz infrastruktura zabiegowo-rehabilitacyjna.

Prezes Sawy Apartments Marian Okręglicki, powiedział: „Jest to ważna chwila zarówno dla nas, jak i dla regionu. Nieprzypadkowo Kozubnik był kiedyś przez dekady nazywany »polskim Davos«. Przywracamy dziś temu miejscu jego blask i rangę nie tylko w skali kraju, ale szerzej na mapie europejskich ekskluzywnych kurortów tego typu. Zarówno klientowi polskiemu, jak i międzynarodowemu zaoferujemy w Kozubniku rzadko spotykaną jakość infrastruktury i wszechstronnej obsługi typu concierge. Złożą się na to nie tylko obiekty mieszkalne, ale cała infrastruktura wypoczynkowa, biznesowa, handlowa, prozdrowotna i wellness. W ramach realizacji I etapu tej inwestycji będziemy budowali część rekreacyjną, centrum spa, sauny, basen, siłownie, restauracje, kawiarnię, salę zabaw dla dzieci, sale konferencyjne i sklep spożywczy. Po publicznym ogłoszeniu przez nas w lipcu ubiegłego roku, iż nasza spółka dynamicznie wchodzi na rynek hoteli, aparthoteli, centrów medycznych i wellness, jak również obiektów i usług senioralnych nadszedł teraz czas realizacji tych ambitnych zamierzeń. Klienci Kozubnika ocenią je już w tym roku”.