Korea Południowa z wyspą Jeju – oferta dla koneserów od LogosTour

Korea
Korea / fot. archiwum Logos

LogosTour od lat przyzwyczaił klientów do najwyższego standardu świadczonych przez siebie usług. Południowokoreańska oferta przygotowana na 2022 rok, oferuje bardzo bogaty program z noclegami 4/5 * hotelach. Dwunastodniowy pobyt zawiera kilka prawdziwych smaczków. Jego kwintesencją są odwiedziny na niesamowitej wyspie Jeju.

Dwa terminy – z pewnością dojdą jeszcze nowe programy

Na ten moment biuro zaplanowało dwa terminy wyjazdów dla programu “Korea Południowa dla koneserów (z wyspą Jeju)”. Jeden z nich w maju, a drugi we wrześniu. Obydwa w jednakowej cenie. Biuro zapowiada jednak pojawianie się kolejnych programów w najbliższym czasie.

Widać, że ciekawość tej destynacji stale rośnie, a bezpośrednie rejsy LOTu z Warszawy tylko wzmacniają ten trend. Zresztą warto podkreślić, że biuro zwraca  szczególną uwagę na dobór partnerów lotniczych, nie znajdziemy w jego katalogu przypadkowych i cechujących się słabą reputacją linii lotniczych.

W programie obok klasyki znajdziemy kilka prawdziwych smaczków

Bogaty program zaoferowany przez LogosTour musi naturalnie zawierać wszystkie żelazne punkty do zobaczenia w Korei Południowej. Mamy więc poza stolicą, okolice Busan z jego słynnym targiem rybnym i plażami, mamy też Suwon z twierdzą czy Seorak z granitowymi wzgórzami.

To, co wyróżnia produkt LogosTouru to kilka punktów które trudno znaleźć w ofercie konkurencji. Przede wszystkim herbaciane królestwo Boseong. Ten region słynie w Korei Południowej z uprawy herbaty, jest też popularną scenerią reklam i spotów telewizyjnych. Lokalna kuchnia słynie zaś z herbacianych wariacji, można tu  spróbować herbacianych lodów.

Drugim wyjątkowym miejscem jest Daegu, to z kolei królestwo ziół. Z najbardziej poszukiwanymi tymi z dodatkiem korzenia żeń-szenia. Na miejscu znajdziemy też wspaniały kompleks świątynny z VIII wieku. Na koniec wisienka na torcie, czyli Jeju, z jej pięknymi wulkanicznymi krajobrazami. Prawdziwa koreańska perełka.

LogosTour to tradycyjnie najwyższe jakości hotele w wyjątkowych miejscach

Jak już wspominaliśmy LogosTour słynnie z oferowania usług najwyższej jakości, oczkiem w głowie tego biura są  hotele, 4 i 5 gwiazdkowe. Co ważne biuro wyszukuje też dla nas wyjątkowe noclegowe lokalizacje. Nie inaczej jest w przypadku koreańskiej oferty.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na umiejscowienie hotelu w górskiej miejscowości Seorak, ma on nam pozwolić na wspaniałą kontemplacje zarówno zachodu, jak i wschodu słońca. Równie spektakularna lokalizacja czeka na nas w Gyeongju w tym przypadku będziemy nocować w hotelu usytuowanym nad samym jeziorem.

Poza super hotelami na klientów LogosTouru czekają też doskonale wyselekcjonowane restauracje, gdzie spróbujemy m.in. owoców morza (na wyspie Jeju). Cały pobyt sklamruje kolacja pożegnalna z prawdziwym królewskim menu w Seulu.

LogosTour od lat trzyma najwyższy poziom, ma też grono wiernych i lojalnych klientów, którzy zwiedzają z nim cały świat. Z pewnością tak przedstawiona Korea sprzeda się doskonale.

Czekamy na kolejne oryginalne programy, które zapowiada biuro, trzeba jednak przyznać, iż “Korea Południowa dla koneserów” wysoko zawiesza poprzeczkę. Więcej o programie LogosTour do Korei na stronie biura, znajdziemy tam też kilka ciekawy informacji o kulturze i specyfice tej gwałtownie rosnącej na popularności destynacji.