Korea Południowa od Rainbowa – dobrze oceniana objazdówka w promocyjnej cenie

Korea
Korea / fot. Захар Конкин

Korei Południowej nie mogło  zabraknąć w portfelu ofert największych polskich tour operatorów. Dobrym przykładem mocnego stawiania na Azję jest m.in Rainbow Tours. Na 2022 rok biuro wstawiło do sprzedaży kilka terminów południowokoreańskich wyjazdów.

Start już w marcu, terminy letnie idealne dla młodzieży

Jedenastodniowe wycieczki Rainbow do Korei Południowej startują już w marcu. Pierwszy z wyjazdów zaplanowano na 19 marca. W sumie Touroperator przygotował dla nas kilkanaście terminów, od marca aż do września.

Co ciekawe w samy lipcu mamy zaplanowane aż trzy wyjazdy. Prawdopodobnie jest to ukłon w stronę młodszego uczestnika. Młodzież i studenci bardzo mocno w ostatnich czasach interesują się Koreą Południową. To że ten klient korzysta z ofert tourperatora można też łatwo potwierdzić czytając opinie uczestników już zrealizowanych wyjazdów.

Doskonała/promocyjna cena i bardzo dobre opinie uczestników

To co wyróżnia ofertę Rainbow na tle konkurencji to także bardzo przystępna cena. Dodatkowo na szereg terminów w 2022 mamy już dzisiaj promocje first-minute sięgające nawet 10 proc..

Cena koreańskiego wyjazdu z Rainbow Tours zaczyna się od 6 843 zł. Jak touroperator osiągnął ten poziom ceny? Przede w wszystkim oferując bilety lotnicze z przesiadką i mocno negocjując ich cenę. Co ważne, w przypadku przesiadek biuro gwarantuje najlepsze linie lotnicze m.in. Turkish czy przewoźników zatokowych m.in Emirates.

W ofercie mamy też hotele 3*, są one jednak w bardzo solidnym standardzie, i dobrze oceniane przez uczestników. Wycieczki fakultatywne i wejścia do muzeów są oddzielnie płatne.

Koreańska oferta Rainbow cieszy się bardzo dobrymi opiniami uczestników. Średnia zagregowana ocena to 5.4 na 6 możliwych. Co ważne ponad średnią, oceniane są transport jak i standard hoteli.

Korea od Rainbowa czyli wszystko co najważniejsze

Naturalnie program wycieczki zaproponowany przez Rainbow zawiera wszystkie żelazne punkty, które należy zobaczyć przy pierwszej wizycie w Korei Południowej. Bogaty plan zwiedzania Seulu i Busan uzupełniają m.in Gyeongju z granitowymi grotami wpisanymi na listę Unesco.

W programie jest też słynący z pięknych widoków park Sorak San, mamy też kolejny klejnot Unesco tradycyjną wioskę Hahoe. Z doskonale zachowanym Xvi wiecznym układem miejskim.

Kilka ciekawostek w programie

Ciekawostki na które warto zwrócić uwagę w programie oferowanym przez Rainbowa, to z pewnością wizyta w rejonie Punggi słynnym przede wszystkim z uprawy żeń-szenia. Na miejscu uczestnicy mają możliwość obejrzenia i zakupu produktów.

Smakoszy lokalnych trunków z pewnością zainteresuje wizyta w destylarni Dangjin. Tutaj będziemy z kolei mogli spróbować lokalnego przysmaku w postaci ryżowego wina.

Rainbow Tours wie jak zbudować ciekawą ofertę w przystępnej cenie, sukces koreańskiej propozycji dowodzi iż taki koncept dobrze się sprzedaje.

Niewątpliwie można też pomyśleć o specjalnej ofercie skierowanej jeszcze bardziej ku młodszemu użytkownikowi. Fani K-Popu i koreańskiej fali są z pewnością bardzo atrakcyjną grupą klientów.

Planując  wyjazd do Korei  Południowej pamiętajmy, że Rainbow jako jeden z niewielu operatorów już dziś oferuje nam promocje cenowe na tym kierunku. Do zaoszczędzanie mamy kilkaset złotych na osobie.

Więcej o koreańskiej ofercie Rainbow Tours na stronie operatora , warto też poczytać  opinie użytkowników. To kolejna funkcjonalność która pozytywnie wyróżnia operatora z Łodzi.