Kontynuacja współpracy Ryanair i Erasmusa

 

Kontynucja współpracy Ryanair i Erasmusa
Ryanair i Erasmus

Siódmy rok będzie kontynuowana współpraca linii lotniczej Ryanair z Erasmus Student Network. Przez ten czas dokonano ponad 700 000 rezerwacji!

Ryanair oraz Erasmus Student Network (ESN) ogłosiły dzisiaj (9 listopada), że będą kontynuować współpracę przez siódmy rok, pomagając europejskim studentom podróżować po najniższych cenach podczas ich wymiany studenckiej. Dzięki temu partnerstwu studenci Erasmusa mają do dyspozycji dedykowaną platformę rezerwacyjną ESN na stronie internetowej Ryanair.com, gdzie mogą skorzystać z 10% zniżki na cztery loty w jedną stronę (lub 2 podróże w obie strony). Dodatkowo studentowm Erasmusa przysługuje bezpłatny bagaż rejestrowany o wadze 20 kg z każdym zarezerwowanym lotem.

– Ryanair z przyjemnością ogłasza nasze wyłączne partnerstwo z ESN już siódmy rok z rzędu, promujące mobilność studentów, oferując studentom trzeciego stopnia w całej Europie szereg lotów i hojnych zniżek – powiedział Matthew Krasa, Dyrektor ds. Public affairs w Rynaair — Ponieważ Ryanair stale się rozwija i inwestuje w Europie, z przyjemnością wspieramy sztandarowy program UE Erasmus i niesamowite możliwości oferowane jego studentom-

Od 2017 roku studenci ESN korzystają z tego wyłącznego partnerstwa, w ramach którego do tej pory dokonano ponad 700 000 rezerwacji. Ryanair zobowiązał się do dalszego wspierania przywracania mobilności studentów w ramach programu Erasmus w całej Europie. Studenci ESN mogą teraz rezerwować tanie loty Ryanair z ekskluzywnymi zniżkami na podróż za pośrednictwem dedykowanej platformy pod adresem www.ryanair.com.

– Kontynuacja partnerstwa pomiędzy Ryanairem i ESN stanowi znaczący krok w kierunku realizacji zaangażowania ESN na rzecz mobilność studentów w całej Europie – dodali Prezydent ESN Rita Dias i skarbnik ESN Ayberk Yavouz – Brak środków finansowych i niepewność co do dodatkowych kosztów uznano za jedną z największych przeszkód w uczestnictwie w mobilności edukacyjnej. ESN dostrzega wartość partnerstwa z Ryanairem w rozwiązywaniu jednej z głównych barier napotykanych przez studentów. Wielu studentów napotkało trudności przy podejmowaniu decyzji o podjęciu programu wymiany zagranicznej ze względu na połączenie czynników geograficznych i ograniczeń finansowych. Nasza współpraca z Ryanairem umożliwia złagodzenie tych obciążeń.. Głównie przez programy bezpłatnego bagażu i zniżki na bilety lotnicze. Może to poprawić doświadczenia związane z wymianą studentów, a ponadto wywrzeć pozytywny wpływ na lokalną gospodarkę społeczności przyjmujących.

Uczestnictwo w programie Erasmus jest kluczowym czynnikiem rozwoju osobistego i zawodowego młodych ludzi. Zapewnienie dostępu do tej możliwości szerokiemu gronu studentów ma kluczowe znaczenie dla przyszłości Europy. Dziękujemy Ryanair za ich ciągłe zaangażowanie w Erasmus Student Network i ułatwianie korzystania z tych możliwości –

Więcej informacji: https://www.ryanair.com/ie/en/plan-trip/explore/erasmus