Konkurs ODYS 2023 dla małopolskich przedsiębiorców branży turystycznej wystartował

ODYS 2023
Materiały prasowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą jakość usług turystycznych „Odys 2023”. Plebiscyt ma na celu uatrakcyjnienie oferty turystycznej Województwa Małopolskiego oraz  podnoszenie standardu usług turystycznych. 

W konkursie mogą brać udział podmioty gospodarcze z branży turystycznej, które działają zgodnie z przepisami prawa na terenie województwa małopolskiego.  Wyłonienie zwycięzców plebiscytu pozwala na wskazanie i wypromowanie liderów wśród organizatorów ruchu turystycznego w Małopolsce.

Konkurs „Odys” realizowany jest od 1995 r. przez Krakowską Izbę Turystyki a partnerem strategicznym projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Oceny zgłoszonych podmiotów dokonuje kapituła powołana przez organizatora, w skład której wchodzą przedstawiciele m.in. samorządów gospodarczych i terytorialnych, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i Urzędu Miasta Krakowa, uczelni wyższych, przedsiębiorców, mediów oraz eksperci działający w branży turystycznej. Certyfikat „Odys” podnosi rangę laureatów i pomaga im uzyskać przewagę konkurencyjną.

Po kilku latach przerwy, spowodowanej pandemią Covid-19, inwazją Rosji na Ukrainę i niepewną sytuacją rodzimej branży turystycznej, Krakowska Izba Turystyki w 2023 r. ponownie otwiera plebiscyt.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 21 lipca 2023 r.

Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na stronie https://krakowskaizbaturystyki.pl/nagroda-odys/

Portal waszaturystyka.pl jest patronem medialnym konkursu. Zapraszamy do udziału.