Konkurs na film promocyjny – zgłoszenia napływają

Spływają kolejne filmy na III Konkurs na film promocyjny „Kadry z Polski… i nie tylko.” Przypominamy, że na zgłoszenia czekamy do końca września.

Jak co roku, celem konkursu jest wspieranie inicjatyw promocyjnych, które wyróżniają się jakością techniczną, zachęcają do odwiedzenia danego miejsca czy regionu, mają atrakcyjną formę i klarowną treść. W ocenie będą brane pod uwagę pomysłowość, innowacyjność oraz jakość przekazywanych treści.

W tym roku poszerzyliśmy formułę Konkursu o tematykę zagraniczną. Pierwsze filmy w tej kategorii już wpłynęły. Zachęcamy filmowców – zarówno zawodowców, jak i amatorów – organizacje, stowarzyszenia, firmy do udziału.

Wśród fundatorów nagród znalazły się m.in. Agencja Informacyjna, ART.-MEDIA Agencja PR, ArtTravel.pl, Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego, Raport CSR.pl, Polonus, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

W jury zasiądą: Arkadiusz Binczyk – wiceprezes zarządu Agencji PR Art-Media, Juliusz Bolek – wykładowca Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu, Tomasz Brzozowski- prezes Impresja PR, wydawca Kurier365.pl, BiznesCiti, Michał Fajbusiewicz – dziennikarz telewizyjny, scenarzysta i realizator filmowy, Adam Gąsior – redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka.pl, Marzena Markowska – zastępca redaktora naczelnego portalu WaszaTurystyka.pl, Marcin Mączyński – sekretarz generalny i wiceprezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Piotr Pogonowski – dyrektor zarządzający Polonus oraz Anna Popek – dziennikarka.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 23 października, podczas VI Forum Promocji Turystycznej w Hotelu Polonia Palace.

Regulaim Konkursu – TUTAJ