Konkurs easyJet na wakacyjne selfie

Z okazji obchodów swoich 20-tych urodzin, easyJet wzywa fanów do przesyłania pamiątkowych zdjęć z podróży samolotami pod pomarańczową banderą. Najlepsze fotografie zostaną połączone w wyjątkową mozaikę, która pojawi się w specjalnym, urodzinowym malowaniu samolotu, a ich autorzy zostaną nagrodzeni voucherami na loty w ramach sieci.

Peter Duffy, dyrektor ds. marketingu easyJet, powiedział: „Nasi klienci są podstawą sukcesu linii i to dzięki nim możemy świętować tą okrągłą rocznicę. Chcemy zaprosić ich do dzielenia się wyjątkowymi wspomnieniami z podróży, które zdecydowali się odbyć razem z nami na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat. Przez kampanię w mediach społecznościowych chcemy zainspirować obecne i przyszłe pokolenia podróżnych oraz wspólnie wejść w kolejne dwudziestolecie podniebnych wojaży. Z nadsyłanych zgłoszeń, co tydzień wybierzemy najlepsze, które znajdą się na urodzinowym malowaniu samolotu. Ich autorzy otrzymają vouchery na darmowe loty w ramach sieci.”

Fotki z lotów samolotami easyJet, należy opublikować na Twitterze @easyJet z hashtagiem #TimeFlies lub przesłąć przez stronę http://20years.easyjet.com/.