Koncert online Stachursky’ego w poznańskim Moxy

Moxy zaprasza na koncert Stachurskiego

W najbliższy piątek, 28 maja, w designerskim Moxy Poznań Airport, usytuowanym tuż przy Porcie Lotniczym Poznań-Ławica odbędzie się bezpłatny koncert online jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów – Jacka Stachursky’ego. W ten sposób obiekt będzie świętował swoje ponowne otwarcie po czasie pandemii. Wydarzenie będzie transmitowane dla wszystkich w najpopularniejszych serwisach streamingowych.

Matthieu Carrour, kapitan załogi Moxy Poznań Airport, powiedział: „Wszyscy długo czekaliśmy na możliwość powrotu do normalności. Turyści znowu zaczęli podróżować, hotele przyjmują gości, otwierają się ogródki i restauracje, wracają imprezy okolicznościowe. My również chcemy wspólnie świętować ten ważny dla nas moment – ponownego otwarcia dla gości naszego obiektu przy Porcie Lotniczym Poznań-Ławica. Cieszymy się, że możemy przywitać Was nie tylko w naszym obiekcie, ale również spotkać się wirtualnie we wnętrzach Moxy Poznań Airport podczas koncertu Stachursky online już w najbliższy piątek o godz. 20.00. Bądźcie z nami. Do zobaczenia.”

28 maja swoją działalność wznawiają również restauracje w całym kraju. Wszystkich turystów, którzy w tym dniu będą znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica, Moxy Poznań Airport zaprasza do swojego punktu gastronomicznego, w którym będzie można skosztować smacznych przekąsek i nieoczywistych drinków.

Jacek Stachursky, wokalista, dodał: „Bardzo się cieszę, że mogę jako pierwszy artysta wystąpić w koncercie organizowanym w wyjątkowym Moxy Poznań Airport. Dostaję wiele sygnałów od swoich sympatyków, że oczekują powrotu do koncertów i normalności. Mam wielką nadzieję, że to wydarzenie będzie szansą na spotkanie się z fanami na żywo, chociaż w wersji wirtualnej. Niech muzyka, moc i potęga będzie z Wam.”

Patronat nad koncertem Stachursky online objęła Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

Jan Mazurczak, prezes zarządu PLOT, podkreślił: „Moxy Poznań Airport dał wyraźny sygnał, że organizacja wydarzeń kulturalnych w hotelach jest znów możliwa, a to świetna wiadomość dla turystów, jak i poznaniaków. Szczerze wierzymy, że podobnych wydarzeń czyli pretekstów do odwiedzin będzie lawinowo przybywać.”.

Szczegóły wydarzenia oraz sama transmisja będzie dostępna na firmowym fanpage Moxy Poznań Airport: www.facebook.com/MoxyPoznanAirport

Partnerami medialnymi tego wydarzenia są: Hotelarz, Świat Hoteli oraz Wasza Turystyka, na których Facebooku również będzie można oglądać koncert online.

Moxy w Poznaniu to jeden z najnowszych obiektów na turystycznej mapie Wielkopolski, który przyjął pierwszych gości w listopadzie 2019 roku. Jest to drugi obiekt lifestylowej marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego. Dysponuje zapleczem gastronomicznym, salą spotkań oraz parkingiem na 84 auta. Oferuje szybkie Wi-fi, gry planszowe, przekąski, energetyczną muzykę, a także siłownię ze sprzętem mającym dostęp do internetu i platform streamingowych, gdzie można wykonać trening 360 st. Jest bardzo dobrze usytuowany względem zaplecza biznesowego, handlowego i turystycznego Poznania.

Marka Moxy to przede wszystkim przestronne powierzchnie do spędzania wspólnych chwil oraz pokoje pełne inteligentnych rozwiązań. Poznańskie Moxy swym wystrojem nawiązuje do lokalnych zakładów metalurgicznych Hipolita Cegielskiego. Industrialne wnętrza są pełne stali, betonu oraz miedzianych odcieni starego złota. „Watchery”, czyli charakterystyczne peryskopy namalowane na ścianach obiektu przez poznańskiego artystę podpisującego się jako Noriaki, dodają ducha street artu i nowoczesności.