Kompasy Vistuli 2021 rozdane

Finał „Kompasów Vistuli” – drugiej edycji konkursu dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula odbył się 8 kwietnia podczas wirtualnej gali towarzyszącej Global Meetings Industry Day 2021.

Kapituła doceniła odwagę i konsekwencję tegorocznych laureatek, ich energię i wytrwałość. Właśnie te cechy są szczególnie ważne w dzisiejszych czasach. Bez nich nie da się ani przetrwać w branży, ani planować dobrej przyszłości.
W kategorii Menedżer uhonorowano Paulinę Zawadzką, absolwentkę studiów licencjackich na kierunku Turystyka i Rekreacja w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej (2011), która była poprzedniczką SGTiH Vistula. Paulina Zawadzka stworzyła od podstaw Dział Sprzedaży Konferencji i Bankietów w Crowne Plaza Warsaw. Obecnie realizuje się na stanowisku kierownika działu.

Paulina Zawadzka powiedziała: „Pomimo tego czasu, w którym jest cała nasza branża, zachęcam do tego, aby cały czas stawiać sobie nowe cele i nowe wyzwania i żeby marzyć, bo marzenia się spełniają.”

W kategorii Przedsiębiorca nagrodzono zaś Aleksandrę Dubieniecką. To absolwentka studiów magisterskich na kierunku Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej (2009). Zaczynała od pracy na przysłowiowym zmywaku w rodzinnej firmie. Obecnie jest właścicielką i menedżerem obiektów hotelowych i gastronomicznych w Ustce.

Aleksandra Dubieniecka skomentowała: „Dziękuję za ten Kompas i zachęcam innych do wzięcia udziału w tym konkursie, bo warto.”

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula docenia ludzi, którzy mają zapał i potencjał, a do tego potrafią komunikować się, dostrzec zmiany i przewidzieć trendy. Właśnie takie są tegoroczne laureatki „Kompasów Vistuli”. Ich droga zawodowa świadczy o wszechstronnej wiedzy i praktycznym przygotowaniu oraz wysokich kompetencjach, jakie zdobyły w trakcie studiów. Są najlepszymi ambasadorkami Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula i mogą wskazać drogę innym. Są w grupie liderów, którzy wyprowadzą z hibernacji branżę turystyczną, spotkań i HORECA. Już niebawem nastąpi ich dynamiczny rozkwit, bo tego potrzebują społeczeństwa.

Konkurs „Kompasy Vistuli” jest skierowany do polskich i zagranicznych absolwentów SGTiH Vistula i jej poprzedniczek. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością.
Inicjatorem konkursu, który odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Turystyki, jest Rada Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, w której skład wchodzą przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz dziennikarze branżowi.

Partnerem jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz MPI Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań.

https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/absolwenci/konkurs-kompasy-vistuli

Kompasy Vistuli 2021 – start drugiej edycji konkursu