Kolejna promocja Air France KLM

archiwum Air France KLM

Linie Air France KLM właśnie wypuściły na rynek pulę promocyjnych biletów w ramach sprzedaży „First Minute”. Taniej można polecieć do blisko 50 miast na całym świecie.

Promocja dotyczy lotów realizowanych nawet do grudnia.
W najnowszej promocji znalazły się aż 23 trasy w Ameryce Południowej, na Wyspach Karaibskich i Oceanie Indyjskim. Na szczególną uwagę zasługuje cena przelotu w obie strony do Hawany od 2 799 zł oraz na wyspę Saint Martin od 2 499 zł. Ciekawe oferty znajdą również osoby, które marzą o podróży do Kolumbii (Bogota od 3 569 zł), Argentyny (Buenos Aires od 3 899 zł) czy Brazylii (Rio de Janeiro od 3 179 zł).

W Azji do wyboru jest aż 18 miast, w tym te najbardziej popularne, jak Bangkok od 2199 zł, Pekin w cenie już od 2 229 zł, Tokio od 2 279 zł czy Szanghaj od 2 059 zł. Obydwaj przewoźnicy oferują także loty do najodleglejszych zakątków Azji, jak np. Dżakarta, Denpasar (Bali) czy Singapur, które również znalazły się na promocyjnej liście.

Na lotach międzykontynentalnych jest możliwość zamówienia dodatkowego dania, które zostanie podane oprócz standardowych posiłków serwowanych podczas lotu. I tak w ofercie KLM w Klasie Ekonomicznej na trasach międzykontynentalnych w menu „a la carte” w cenie od 12,50 do 25 euro są m.in. zestawy japońskie, włoskie, indonezyjskie, oraz „przekąski z szampanem”. Natomiast linia Air France proponuje zestawy „kuchnia włoska”, „ryby i owoce morza”, „kuchnia francuska” oraz „Lenôtre” (danie skomponowane przez słynnego szefa kuchni). Dodatkowo od 1 kwietnia pojawi się nowa opcja „a la carte” autorstwa Jeana Imberta, zwycięzcy jednej z francuskich edycji „Top Chef”. Zestaw „Le Marche de Jean Imbert” składa się z zimnej przystawki na bazie organicznej komosy ryżowej, jajka sadzonego i estragonu, gulaszu na ciepło oraz owocowego deseru z kremem.

Warto w tym miejscu dodać, że linie Air France KLM oferują na trasach międzykontynentalnych w Klasie Ekonomiczniej bezpłatnie pełen serwis pokładowy, w tym ciepłe posiłki wraz z deserem i szeroką ofertę napojów. Ponadto każdy z pasażerów w Klasie Ekonomicznej może ze sobą zabrać w cenie biletu duży bagaż podręczny (do 12 kg) oraz 1 sztukę bagażu rejestrowanego do 23 kg (na trasach europejskich KLM bagaż rejestrowany jest płatny). Dodatkowo podróżni Air France KLM mają możliwość zbierania Mil w programie lojalnościowym Flying Blue, które potem mogą wymieniać na przeloty lub dodatkowe udogodnienia podczas kolejnych lotów.