Kolejna edycja ogólnopolskiego Balu Hotelarza za nami

fot. PHN

12 stycznia w hotelu Szczawnica Park, odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego Balu Hotelarza, organizowanego przez Polskie Hotele Niezależne, którego celem jest uroczysta inauguracja Nowego Roku w gronie hotelarzy z całej Polski oraz integracja szerokorozumianej branży hotelarskiej.

Tegoroczny Bal Hotelarza, zorganizowany w zimowej scenerii Pienin, otworzyła Elżbieta Lendo, prezes zarządu Polskich Hoteli Niezależnych, witając wszystkich przybyłych gości.

„Naszą przygodę z organizacją Balu Hotelarza rozpoczęliśmy w 2020. Jesteśmy dumnym prekursorem tego spotkania dla środowiska hotelarskiego i cieszymy się, że do udziału w nim możemy zaprosić wszystkich hotelarzy, nie tylko należących do naszej organizacji. Wierzymy w głęboki sens organizacji Balu Hotelarza, zawsze z początkiem każdego roku (poza czasem pandemii), aby wspólnie spojrzeć w przyszłość, z optymizmem i radością zaczynać kolejny rok. Choć zmienia się formuła naszego Balu, jego wartość jest niezmienna i nie do przecenienia. Jesteśmy z sobą, dla siebie, mniej niż na co dzień formalni, ale na pewno bardziej otwarci” – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji Polskie Hotele Niezależne.

„Ogromną wartością Balu Hotelarzy jest również możliwość spotkania się z naszymi partnerami oraz przyjaciółmi z branży, bez których nie można wyobrazić sobie naszej codziennej pracy. Świadomość, że mogliśmy liczyć na ich obecność i zaangażowanie w organizację balu niezwykle nas buduje i utwierdza w przegnaniu, że nieprzypadkowo są w naszym gronie. Mam nadzieję, że wszyscy wracali do domów z pięknymi wspomnieniami, a my już dziś zapraszamy państwa na kolejny Bal Hotelarzy, który odbędzie się 10 stycznia 2025 roku. Tymczasem koncentrujemy się na organizacji kolejnej Konferencji Kobieta Hotelarz i jesteśmy przekonani, że wszyscy spotkamy się 8 marca w Ostródzie. Zapraszam serdecznie nie tylko kobiety, ale również wszystkich hotelarzy” – dodaje.