Kolejkowo rozpoczyna nową kampanię inwestycyjną

fot. materiały prasowe

Kolejkowo wystartowało z emisją akcji. Środki z emisji przeznaczy na nowe wystawy. W pakietach inwestorskich m.in. akt własności miniaturowego mieszkania czy figurka inwestora. Kolejkowo rozpoczęło oficjalną, społecznościową kampanię inwestycyjną, która potrwa do 31 października 2022 roku.

Celem emisji jest pozyskanie 2,24 mln zł. Środki posłużą spółce w dalszej ekspansji do największych miast w kraju oraz uruchomieniu nowych wystaw. Kolejkowo planuje wejść na NewConnect w 2024 roku.

“Nasze wystawy we Wrocławiu i w Gliwicach cieszą się dużą popularnością, codziennie pracujemy nad ekspozycją tworząc miniaturowy świat. Dostajemy propozycje otwarcia wystaw w innych miastach w Polsce i za granicą. Środki uzyskane z emisji akcji przeznaczymy na przygotowanie wystawy w Warszawie” – mówi Jakub Paczyński, prezes Kolejkowa.

Społecznościowa emisja akcji Kolejkowa wiąże się też z nagrodami dla inwestorów. W zależności od pakietu dostaniecie Waszą figurkę wykonaną przez modelarzy na podstawie przesłanego zdjęcia i umieszczoną na makiecie, miniaturowe mieszkanie na własność w wybranej kamienicy wraz z symbolicznym aktem własności, reklamę na miniaturowym billboardzie czy oprowadzenie po wystawie, modelarni oraz centrum sterowania makietą przez prezesa zarządu.

“Moim celem jest, aby inwestorzy, mieli poczucie uczestniczenia w tworzeniu wyjątkowej rzeczy, miniaturowego świata oraz czerpali z tego korzyści finansowe w postaci corocznych dywidend. Myślę, że część akcji Kolejkowa będzie też interesującym prezentem dla najbliższych – dzieci, wnuków, rodziców” – dodaje Jakub Paczyński.

Na liczniku emisji znajduje się już prawie milion złotych. Szczegóły emisji można zobaczyć na stronie www.akcje.kolejkowo.pl.

Kolejkowo znajduje się w Sky Tower, I piętro, ul. Powstańców Śląskich 95 we Wrocławiu oraz w galerii Europa Centralna, ul. Pszczyńska 315 w Gliwicach. Czynne jest 365 dni w roku, także we wszystkie niedziele i święta. Bilet wstępu kosztuje 32 zł – normalny i 26 zł – ulgowy (ulga dotyczy dzieci od 3 do 18 lat, studentów, emerytów, rencistów, osób niepełnosprawnych). Dzieci w wieku do 3 lat zwiedzają makietę bezpłatnie.

DOT i Kolejkowo otwierają świetlicę dla ukraińskich dzieci