Klienci Itaki polecą z Zielonej Góry do Taby w Egipcie

Itaka

Biuro podróży Itaka poinformowało, że w sezonie zimowym 2022/23 uruchamia loty czarterowe z portu lotniczego Zielona Góra-Babimost do Taby w Egipcie.

Będzie to pierwsze w historii portu w Zielonej Górze połączenie zimowe do Egiptu. Start operacji czarterowej już 21 grudnia

Piotr Henicz, wiceprezes Itaka Holdings, powiedział: „Dla naszych firm to nowe możliwości rozwoju, a dla naszych wspólnych Klientów niezwykle atrakcyjny kierunek, dostępny tylko w ofercie Itaki S.erdecznie zapraszam na zimowe wakacje w egipskiej Tabie mieszkańców Zielonej Góry, województwa lubuskiego i wszystkich, dla których lotnisko Zielona Góra-Babimost będzie wspaniałym rozpoczęciem wspaniałych wakacji.”

Michał Wichrowski z PMA Aviation, odpowiedzialny za rozwój siatki połączeń na lotnisku w Zielonej Górze, dodał: „Dodanie portu lotniczego w Zielonej Górze do portfolio tak znaczącego touroperatora, jakim jest Itaka, potwierdza potencjał regionu do rozwoju ruchu pasażerskiego. Wspaniale jest widzieć zimowe rejsy czarterowe z portu regionalnego i jestem przekonany, że to początek rozwoju oferty wakacyjnej ITAKI na zielonogórskim lotnisku.”

Itaka: latem będziemy latać z Radomia dziesięć razy w tygodniu