Katarzyna Pfeifer nowym managerem w Join UP! Polska

fot. materiały prasowe

Do zespołu Join UP! Polska dołączyła Katarzyna Pfeifer, która będzie odpowiedzialna za współpracę z agentami na południu Polski.

„Jestem bardzo dumny, że nasz dream team się powiększa i dołączają do nas kolejne bardzo wartościowe osoby z ogromnym doświadczeniem w branży. Dzisiaj rozpoczynamy również proces podpisywania umów agencyjnych, więc pierwszą rzeczą, o którą poprosiłem Katarzynę jest naładowanie baterii telefonu na 100 proc.” – powiedział Efe Türkel, CEO Join Up! Polska.

Katarzyna Pfeifer związana jest z branżą turystyczną od 1998 roku. Jej wieloletnie praktyczne doświadczenie w sprzedaży oferty turystycznej ma pomóc firmie nawiązać nowe relacje z agentami. Podczas swoich wyjazdów studyjnych i szkoleń poznała liczne grono agentów, którzy tak jak ona uwielbiają swoją pracę. Jej pasją są media społecznościowe, które planuje aktywnie wykorzystywać w swojej pracy.

„Wierzę, że pozytywna energia, szczerość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów pozwolą mi skutecznie promować markę Join UP! W swojej pracy chcę wykorzystać media społecznościowe tworząc w nich specjalne relacje i filmy dotyczące oferty firmy. Wierzę, że będą one wspierały sprzedaż oferty Join UP! w naszych biurach agencyjnych” –powiedziała Katarzyna Pfeifer.

Join UP! Polska to firma, którą tworzą profesjonaliści – pasjonaci z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w branży turystycznej. Priorytetem dla firmy jest wzorowa współpraca agencyjna.

Efe Türkel prezesem Join UP! Polska