Katarzyna Czopor dyrektorem regionalnym IGHP na Podkarpaciu

Katarzyna Czopor/fot. archiwum IGHP

Zarząd Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego powołał nowego dyrektora regionalnego na Podkarpaciu – została nim Katarzyna Czopor, dyrektor hotelu B&B Rzeszów Centrum.

Katarzyna Czopor ścieżkę zawodową rozpoczęła w 2010 roku w 3-gwiazdkowym Hotelu Victoria w Lublinie, gdzie przez 5 lat zajmowała stanowisko dyrektora. Następnie ponad 2 lata zarządzała 4-gwiazdkowym Hotelem Rzeszów w Rzeszowie. Od 2018 roku zarządza obiektem z bogatą historią przy ul. Grottgera w Rzeszowie, który od grudnia 2019 roku został przejęty przez sieć hoteli B&B Hotels Polska i obecnie działa jako pierwszy obiekt 4-gwiazdkowy pod marką sieci hoteli ekonomicznych.

Jest absolwentką kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrze. Obecnie realizuje kolejne studia: Zarządzanie w Turystyce w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Ukończyła wiele szkoleń branżowych zarówno z zarządzania, przywództwa, przywództwa dla kobiet, wystąpień publicznych, jak i z kompetencji menedżerskich oraz sprzedażowych.

Katarzyna Czopor powiedziała: „W obliczu nowego wyzwania i współpracy z IGHP cieszę się, że będę mogła uczestniczyć już jako dyrektor regionalny we wspólnych działaniach i przedsięwzięciach Izby. Bezpośrednia wymiana doświadczeń, promowanie turystyki na Podkarpaciu, tak naprawdę na nowo i od nowa, to niewątpliwie ambitne zadanie. Mam zaszczyt reprezentować bardzo dynamicznie rozwijający się rynek, przed którym stoją również trudne wyzwania.”

Wcześniej dyrektorem regionalnym IGHP na Podkarpaciu był Wojciech Fronczak, który z uwagi na przeprowadzkę do innej części Polski nie mógł dłużej pełnić tej funkcji.

Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 15 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, a także pozyskiwanie nowych członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.

Radosław Suwała dyrektorem regionalnym IGHP w Wielkopolsce