Kampania Fly.pl o podróżach w pandemii nominowana

fly.pl

Kampania informacyjna biura Fly.pl o podróżach w pandemii została nominowana w międzynarodowym konkursie Performance Marketing Diamonds CEE 2021 w kategorii „Performance creativity in crisis” organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.

W kategorii „Performance creativity in crisis” nominowano nieszablonowe kampanie i działania prowadzone w 2020 roku dotyczące dostosowania się firmy do zmian rynkowych wynikających z pandemii COVID-19. Kryteria oceny to wysoka efektywność biznesowa, innowacyjność i szybkość reakcji na zmieniającą się rzeczywistość.

Grzegorz Bosowski prezes Fly.pl, powiedział: „W czasach kryzysu trzeba działać nieszablonowo. Taką przyjęliśmy strategię w 2020 roku i zaowocowało to nie tylko prestiżową nominacją w konkursie Performance Marketing Diamonds CEE, ale przede wszystkim dużym zaufaniem, jakim obdarzyli nas turyści.

Wskazane wyróżnienie dotyczy naszej kampanii informacyjnej związanej z podróżowaniem w covidowej rzeczywistości. We FLY.PL od zawsze stawialiśmy na rzetelność oraz szybkość przekazywania najaktualniejszych informacji. W kampanii dotyczącej podróży w czasach koronawirusa, udało nam się połączyć obie te rzeczy. Jestem dumny, że nasze działania zostały docenione zarówno przez naszych Klientów, jak i jury konkursu Performance Marketing Diamonds CEE.”

Performance Marketing Diamonds CEE, organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, jako jedyny konkurs w Polsce docenienia i pokazuje kampanie performance realizowane nie tylko na polskim rynku, ale także w całym regionie CEE. Laureatów konkursu wyłoniło Jury złożone z ekspertów branży e-commerce. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa audytor Kancelaria Sowiński i Partnerzy. Partnerem Głównym konkursu jest Apifonica. Laureatów poszczególnych kategorii oraz zdobywcę Grand Prix poznamy na Gali Wręczenia Nagród, która odbędzie się 10 czerwca 2021 roku.

Fly.pl szuka specjalisty ds. turystyki

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center