Już za tydzień kolejny Meet The Bidder

Kolejna edycja spotkania dla branży MICE odbędzie się 27 czerwca w Warszawie.

27 czerwca 2018 w hotelu Sound Garden w Warszawie odbędą się spotkania B2B dla firm organizujących wyjazdy motywacyjne, szyte na miarę i luksusowe. Po raz kolejny do Polski zawitają dostawcy usług MICE z krajów, którymi interesują się polskie agencje eventowe.

Na workshop przyjadą do Polski przedstawiciele i reprezentanci hoteli, biur DMC i biur promocji z takich zakątków świata jak: Grecja, Jamajka, Indie, Kuba, Jordania, Stany Zjednoczone, Panama, Portugalia, Malta, Argentyna, Chile, Ekwador, Brazylia, Kolumbia, Peru, czy Republika Dominikańska. Wśród gości będą też bliższe nam kierunki podróży: Andora, Hiszpania (Turespaña/Sevilla Congress & Convention Bureau) Słowacja, Brandenburgia, Saksonia czy Drezno i wiele innych. Nie zabraknie również przedstawicieli hoteli, a w tym Accor Hotels oraz Gran Melia Don Pepe i Melia Lebreros z Hiszpanii.

Organizatorzy chcą skupić uwagę uczestników również na wybranych regionach jak Laponia czy Ras Al Khaimah! Będą też reprezentanci firm operujących w Tajlandii, Kambodży, Mjanmie (d. Birmie), Laosie, Wietnamie, Bhutanie, Brunei, Indonezji, na Filipinach, Tajwanie, Sri Lance, w Chinach, Hongkongu, Korei Południowej, Korei Północnej, Makau, Singapurze, Timorze Wschodnim czy Malezji i Japonii.

Diamentowym Partnerem naszego wydarzenia są Thessaloniki CVB/North Events. Patronem wydarzenia jest stowarzyszenie SITE Poland

Na stronie organizatora można zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi wydarzenia i z listą wystawców

Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca o godzinie 13:30. Udział jest bezpłatny, lecz liczba miejsc ograniczona. Rejestracja jest otwarta do 25 czerwca.