Join UP! Polska rozpoczyna współpracę z BlueVendo

fot. Karolina Czarnecka

Join UP! Polska, nowy touroperator w Polsce, rozpoczął współpracę z BlueVendo, znanym dostawcą technologicznie zaawansowanych autorskich rozwiązań dla branży turystycznej.

„W modelu biznesowym Join UP!™, utrzymanie efektywnej współpracy z agentami turystycznymi jest priorytetem. Przez ponad 12 lat zaangażowanie Join UP!™ w budowanie relacji z siecią sprzedaży zaowocowało podjęciem współpracy z ponad 10 tys. biurami podróży na siedmiu rynkach operacyjnych” – mówi Efe Türkel, CEO Join UP! Polska.

„Wierzymy, że zapewnienie agentom wygodnego i produktywnego środowiska pracy, umożliwiającego usprawnienie procesu sprzedaży, które zapewnia BlueVendo, zostanie pozytywnie przyjęte przez agentów” – dodaje.

Plany na sezon letni 2023

Touroperator specjalizuje się w organizacji standardowych imprez turystycznych. Lato 2023 będzie pierwszym sezonem Join UP! Polska. Letnia oferta biura obejmie sześć wakacyjnych destynacji, m.in. Turcję, Egipt, Tunezję, Albanię i Czarnogórę, z siedmiu lotnisk w Polsce, zgodnie z planowaną siatką połączeń:

  • Turcja (AYT) z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gdańska, Rzeszowa, Lublina, Poznania;
  • Egipt (HRG) z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania;
  • Egipt (SSH) z Warszawy, Katowic;
  • Czarnogóra (TIV) z Warszawy, Katowic, Gdańska i Rzeszowa;
  • Albania (TIA) z Warszawy, Poznania i Katowic;
  • Tunezja (NBE) z Warszawy i Katowic.

SkyUp Airlines strategicznym partnerem Join UP!™

Większość kierunków wakacyjnych będzie obsługiwana przez linie lotnicze SkyUp Airlines, strategicznego partnera Join UP!™. Przewoźnik działa od czterech lat i dysponuje flotą 12 samolotów Boeing-737 średniego zasięgu, zmodernizowanych o wygodniejsze i bardziej ergonomiczne fotele, Geven i Acro, dla przyjemniejszego i wygodniejszego lotu, a także wyposażonych w Split Scimitar Winglet w celu zmniejszenia emisji CO2 i oszczędności paliwa.

W 2021 roku SkyUp zajął drugie miejsce wśród ukraińskich linii lotniczych pod względem liczby lotów wykonanych w przestrzeni powietrznej Ukrainy, przewożąc ponad 2,5 mln pasażerów. Wcześniej SkyUP został uznany za jedną z najbardziej dynamicznych linii lotniczych w Europie pod względem szybkości rozwoju siatki połączeń przez The Anker Report.

Touroperator przyjazny agentom

Zespół Join UP! Polska powiększa się o doświadczonych specjalistów z branży turystycznej. W grudniu 2022 roku do firmy dołączyły: Katarzyna Pfeifer jako regionalny kierownik sprzedaży na południe Polski, Aleksandra Chrzęst jako specjalista ds. contentu oraz Nadia Kieslich jako specjalista ds. help desk.

Join UP! Polska zamierza sukcesywnie poszerzać swoją ofertę o kolejne destynacje wakacyjne, w tym zarówno popularne kierunki turystyczne w Polsce, jak i nowe, warte odkrycia trasy. Touroperator zaprasza wszystkich agentów do współpracy agencyjnej, poprzez rejestrację na stronie https://joinup.bluevendo.com/

Artykuł sponsorowany