Joanna Ostrowska nową dyrektorką Hotelu Bellotto

Pięciogwiazdkowy Hotel Bellotto ma nową dyrektor – Joannę Ostrowską. Wcześniej pełniła rolę marketing managera w Zjednoczonych Przedsiębiorstwach Rozrywkowych SA.
Joanna Ostrowska z wykształcenia jest marketingowcem i przez całe zawodowe życie wykorzystuje swoje umiejętności w branży hotelarskiej. Ma bogate doświadczenie managerskie zdobyte podczas 17-letniej pracy w międzynarodowych sieciach hotelowych, takich jak: Accor czy Radisson.
W swojej karierze zarządzała strategią i komunikacją obiektów w Polsce, Europie Wschodniej i Krajach Bałtyckich. Od czterech lat związana z Hotelem Bellotto, gdzie rozpoczęła swoją karierę w dziale marketingu. Wprowadzała innowacyjne kampanie promocyjne oraz artystyczne inicjatywy, a dzięki jej zaangażowaniu hotel zyskał status istotnego punktu na kulturalnej mapie Warszawy.
„Objęcie stanowiska dyrektora Hotelu Bellotto to dla mnie ogromny zaszczyt i wyzwanie. Pragnę kontynuować naszą misję, zapewniając gościom niezapomniane doświadczenia, doskonałą obsługę i wyjątkową atmosferę. Moim celem jest dalszy rozwój hotelu jako miejsca, w którym historia spotyka się z nowoczesnością, a goście czują się wyjątkowo” – mówi Joanna Ostrowska.
W nowej roli zamierza skoncentrować się na umacnianiu pozycji Hotelu Bellotto jako lidera w segmencie butikowym. Planuje rozwijać ofertę kulturalną oraz podnosić standardy obsługi, podkreślając znaczenie zespołu, który swoją pasją i zaangażowaniem każdego dnia tworzy niepowtarzalny charakter tego miejsca.
„Wybór Joanny Ostrowskiej na dyrektora Hotelu Bellotto jest dla nas naturalnym krokiem. Jej twórcze podejście, empatia i umiejętność słuchania są kluczowe w naszej branży. Joanna nie tylko dostrzega potrzeby gości, ale także potrafi stworzyć zespół, który z pasją je realizuje. Jesteśmy przekonani, że pod jej kierownictwem Hotel Bellotto zyska nową jakość i stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalnym miejscem w kulturalnym życiu stolicy” – dodaje Irena Sobczak, wiceprezes Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych SA.
POWIĄZANE WPISY
7 sierpnia 2026
Mercure otwiera nowy hotel w Rumunii
Grupa Mercure Hotels & Resorts otworzyła hotel Mercure Oradea w Rumunii. Nowy obiekt…
0 Komentarzy2 Minuty
7 sierpnia 2026
Przemysław Wieczorek nowym prezesem Puro Hotels
Puro Hotels ma nowego prezesa. Z początkiem sierpnia stanowisko objął Przemysław…
0 Komentarzy2 Minuty
5 sierpnia 2026
Badanie a&o Hostels: rosnące koszty zmieniają wakacyjne wybory Europejczyków
Europejczycy nie rezygnują z podróżowania, choć coraz uważniej planują wyjazdy. Wybierają…
0 Komentarzy4 Minuty
4 sierpnia 2026
Radisson stawia na AI. Hotele sieci można wyszukać przez ChatGPT
Zamiast przeszukiwać kolejne oferty i wybierać filtry, wystarczy opisać planowany wyjazd.…
0 Komentarzy2 Minuty
3 sierpnia 2026
W salonikach Kolportera zaplanujesz podróż i kupisz bilety na letnie wydarzenia
Przygotowanie wakacyjnego wyjazdu nie musi ograniczać się do internetowych wyszukiwarek.…
0 Komentarzy2 Minuty
31 lipca 2026
Accor zakończył pierwsze półrocze 2026 z przychodami na poziomie 2,76 mld euro
Wojna na Bliskim Wschodzie nie zatrzymała wzrostu wyników Accor. Grupa zakończyła…
0 Komentarzy4 Minuty
31 lipca 2026
Kultury czterech kontynentów spotkały się w Grodzisku Mazowieckim
Przez pięć dni Grodzisk Mazowiecki gościł artystów reprezentujących cztery kontynenty…
0 Komentarzy2 Minuty
24 lipca 2026
Atmosphere Kanifushi organizuje kolejną edycję festiwalu „Just Veg”
Atmosphere Kanifushi na Malediwach zaprasza na kolejną edycję autorskiego festiwalu…
0 Komentarzy1 Minuty
21 lipca 2026
IV Festiwal Kultur Świata w Grodzisku Mazowieckim. Pięć dni muzyki, tańca i tradycji z pięciu kontynentów
W dniach 22–26 lipca 2026 roku Grodzisk Mazowiecki po raz czwarty stanie się miejscem…
0 Komentarzy2 Minuty










