Joanna Olszewska business development managerem w Accor

Joanna Olszewska/fot. archiwum Accor

Grupa hotelowa Accor awansowała Joannę Olszewską na stanowisko business development managera. Jej rolą będzie podtrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi partnerami grupy w Polsce.

Joanna Olszewska ma ponad 12 lat doświadczenia w hotelarstwie. Przygodę z branżą rozpoczęła od stanowiska recepcjonistki w hotelu Novotel Szczecin Centrum. Następnie, już w Warszawie, pełniła stanowiska w działe rezerwacji jak również w kolejnych latach w dziale konferencji i bankietów.

Kolejnym etapem w karierze Joanny znalazł się czterogwiazdkowy Hilton Warsaw City, gdzie pracowała jako Group, Convention & Events Sales Executive. Po dwóch latach wróciła do sieci Accor, gdzie została Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, a następnie zasiliła szeregi Zespołu Sprzedaży Centralnej jako Kierownik ds. Klientów Kluczowych.

Joanna Olszewska powiedziała: „W swojej pracy najbardziej cenię kontakt z ludźmi i energię, jaką dają spotkania z nimi, co jest niesamowicie kluczowe w hotelarstwie. W trakcie swojej kariery miałam szansę pracować w różnych środowiskach oraz poznać obowiązki i specyfikę wielu działów funkcjonujących w branży. Mając bezpośredni kontakt z gośćmi, nauczyłam się szybko reagować na ich oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu dziś jako Business Development Manager w Accor wiem, jakie rozwiązanie zaproponować w rozmowach z partnerami oraz jak z powodzeniem utrzymać długofalowe relacje w biznesie.”

Olszewska na stanowisku business development managera w B2B Acquisition Team będzie odpowiadać za kontakty i relację z klientami korporacyjnymi oraz biznesowymi Accor z całej Polski.

Magdalena Orchowicz nową dyrektor sprzedaży i marketingu w dwóch hotelach PHH