Jeszcze 8 dni na zgłoszenie filmów na konkurs „Kadry z Polski i… nie tylko”

fot. AG

Jeszcze tylko osiem dni zostało na zgłaszanie filmów promocyjnych do konkursu “Kadry z Polski i… nie tylko”, organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl. Twórcy mogą zgłaszać filmy w trzech kategoriach: dwóch dotyczących regionów i miast Polski, jednej – spotów promujących inne kraje. Wyniki zostaną ogłoszone podczas XI Forum Promocji Turystycznej, 12 października w Terminalu Lotniska Warszawa-Radom.

Wierzymy, że jak w poprzednich edycjach zgłoszonych zostanie wiele wspaniałych filmów promocyjnych – profesjonalnych i amatorskich, nakręconych przez organizacje, samorządy, firmy i prywatnie. Wszystkich twórców zapraszamy do udziału.

Jak co roku, celem konkursu jest wspieranie inicjatyw promocyjnych, które wyróżniają się jakością techniczną, zachęcają do odwiedzenia danego miejsca czy regionu, mają atrakcyjną formę i klarowną treść. W ocenie brana będzie pod uwagę pomysłowość, innowacyjność oraz jakość przekazywanych treści.

Filmy zakwalifikowane do konkursu głównego oceniane będą przez powołane przez jury w następujących kategoriach:

1. Mój region najpiękniejszy

Długość filmu 180 – 300 sekund
Film ma promować turystyczne walory regionu, miejscowości
Technika – dowolna
Format pliku: mp4, avi
Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

2. Smaczek regionu

Długość filmu 60 – 180 sekund
Film ma promować miejsca, obiekty, szlaki turystyczne, produkt turystyczny itp
Technika – dowolna Format pliku: mp4, avi
Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

3. Świat jest piękny

Długość filmu 180 – 300 sekund
Film ma promować turystyczne walory regionu, miejscowości poza Polską
Technika – dowolna
Format pliku: mp4, avi
Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

Filmy można zgłaszać do 23 września 2022 roku za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Forum Promocji Turystycznej.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas XI Forum Promocji Turystycznej, 12 października w Terminalu Lotniska w Radomiu.

Wśród partnerów konkursu i fundatorów nagród znajdą się: AM Art Media Agencja PR sp. z o.o., Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego, RaportCSR.pl.