Jesienny Roadshow ASISTE z udziałem zagranicznych partnerów

fot. archiwum ASISTE

Ponad 90 biur podróży z Gdańska, Warszawy i Łodzi oraz media branżowe wzięło udział w pierwszym z dwóch tegorocznych jesiennych cyklów spotkań z przedstawicielami Curacao Tourist Board Europe CTBE, Princess Hotels & Resorts z Karaibów, Saksonii TMGS , Hanse Merkur, DMC Sharing Holidays z Malty, DMC Saudi Silk Road z Arabii Saudyjskiej oraz DMC Hussam Tours z Jordanii i Omanu.

Dla zagranicznych partnerów była to istotna forma promocji na polskim rynku, który dla większości stał się kluczowy w Europie Wschodniej. Polska branża turystyczna miała wyjątkową okazję do poznania oferty partnerów, również tych egzotycznych i nawiązania bezpośrednich kontaktów z kontrahentami w swoim mieście.

Atrakcyjne nagrody przygotowane przez partnerów obejmowały m.in. vouchery na pobyty w luksusowych hotelach.

Cykl spotkań organizowany trzy razy w roku przez ASISTE travel trade marketing & Events umożliwia partnerom z egzotycznych kierunków prezentacje oferty wśród polskich touroperatorów, biur agencyjnych i agencji MICE.

Kolejna edycja spotkań z tymi partnerami w październiku obejmie południową Polskę: 18.10 Wrocław, 19.10 Katowice i 20.10 Kraków.
Spotkania dla przedstawicieli branży są bezpłatne a rejestracji można dokonać na stronie https://asiste.pl/rejestracja-roadshow-2022/