Jesienna promocja na promach DSDS Seaways

archiwum DFDS Seaways

Bilet powrotny w cenie już od 45 funtów – za auto + do 9 podróżnych – na jednej z tras DFDS Seaways pomiędzy Dover a Dunkierką lub Calais, na rejsy do 17 grudnia 2015 roku.

Jakub Górski z DFDS Seaways, powiedział: „W naszej najnowszej promocji proponujemy bilety 1-, 3- i 5-dniowe do wykorzystania na przeprawach promowych pomiędzy Dover a Francją. Korzystając z tej oferty nasi klienci mogą odwiedzić najciekawsze miejsca we Francji, Belgii a nawet w Holandii. Z portu w Dunkierce jest bardzo blisko do Brugii, zabytkowej perełki na mapie Europy. Można również zajrzeć do Antwerpii, Gandawy, Brukseli, czy nawet Amsterdamu. Na tych, którzy preferują krótsze podróże samochodem, czekają piękne plaże regionu Nord-Pas-de-Calais. Warto również zajrzeć do hipermarketów w rejonie Dunkierki i Calais, gdzie na klientów czeka bogaty wybór lokalnych produktów spożywczych i win, w dobrych cenach. Krótki Wypad z DFDS Seaways to idealny pomysł na jesienną, rodzinną wyprawę z Anglii do Europy.”

Rezerwując przeprawę w ramach oferty Jesienny Krótki Wypad podróżni mogą skorzystać z kodów zniżkowych: E24 (bilet 1-dniowy), E72 (bilet 3-dniowy), E120 (bilet 5-dniowy). Ceny za podróż rozpoczynają się od 45 funtów – za auto + do 9 podróżnych – na jednej z tras DFDS Seaways pomiędzy Dover a Dunkierką lub Calais, na rejsy do 17 grudnia 2015 roku.
http://www.dfdsseaways.pl.