Izabela Lis Ozimek nową menadżerką Stradom House Autograph Collection w Krakowie

Izabela Lis Ozimek została nową menadżerką w pięciogwiazdkowym hotelu Stradom House Autograph Collection w Krakowie. Zastąpiła na tym stanowisku Lionela Vallę.

Z hotelarstwem związana jest od 17 lat. Doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce, jak i za granicą.  Karierę zawodową rozpoczęła w hotelu Hanbury Manor Marriott Hotel & Country Club pod Londynem w dziale F&B. Przez 15 lat, począwszy od 2006 roku, była związana z Sheraton Grand Kraków, osiągając kolejno stanowiska kierownicze. W tym czasie była również uczestniczką programu Task Force w Hotelu Sheraton Prague Charles Square. W 2022 roku dołączyła do zespołu otwierającego Hotel Stradom House Autograph Collection, obejmując stanowisko House Managera, a od sierpnia 2023 roku pełni funkcję hotel managera.

„To dla mnie zaszczyt móc stanąć na czele profesjonalnego zespołu, jakim dysponuje Stradom House. Z przyjemnością podejmuję się nowego wyzwania i cieszę się, że będę mogła tworzyć miejsce, które oferuje gościom nie tylko luksus na miarę pięciogwiazdkowego hotelu, ale również swobodę, o którą trudno gdzie indziej” – mówi Izabela Lis-Ozimek.

Luksusowy hotel Stradom House Autograph Collection w Krakowie otworzył swoje drzwi dla gości w kwietniu 2023 roku. Obiekt ten łączy nowoczesny design, bogatą historię oraz międzynarodowe standardy obsługi.