IV Forum ważne dla agentów

archiwum Fly.pl

Podczas IV Forum Promocji Turystycznej agenci turystyczni mogą spodziewać się dawki fachowej wiedzy. Jednym z prelegentów będzie Grzegorz Bosowski, prezes i główny właściciel firmy Fly.pl.

Nowoczesne narzędzia promocji w świecie zdominowanym przez technologie cyfrowe to podstawa w każdej branży. Dziś zawód agenta turystycznego w wielu krajach staje przed wielką niewiadomą – z jednej strony nowe ograniczenia czekają ich od strony prawnej (nowa ustawa od 1 lipca), z drugiej wyzwanie stanowi postępująca digitalizacja sprzedaży. O tym, jak odnaleźć się w świecie handlu internetowego i jak skutecznie promować swój biznes w nowych warunkach opowie uczestnikom IV Forum Promocji Turystycznej prezes Fly.pl.

Grzegorz Bosowski ukończył turystykę i rekreację w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Początkiem jego kariery w branży turystycznej była praca w liniach lotniczych Lufthansa w latach 1995-1998. W roku 1998 został regionalnym kierownikiem sprzedaży w nowo powstałym polskim oddziale koncernu TUI. Od 2005 roku pracował jako dyrektor ds. sprzedaży w firmie Worldspan, by w końcu od 1 lipca 2007 roku zarządzać Fly.pl. Ma 45 lat, jest mężem i ojcem dwóch córek.

Na IV Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 24 października do Warszawy, do hotelu Polonia Palace. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Partnerami forum są: Cypryjska Organizacja Turystyczna, MerlinX, Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji w Polsce, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz patronatem Polskiej Izby Turystyki.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj.