Internauci wybrali najlepsze hotele

archiwum

Już po raz szósty rozstrzygnięto plebiscyt TOPHOTEL organizowany przez portal hotele.pl i grupę eTravel. Internauci mogli głosować na najlepsze obiekty, które zyskały pozytywne opinie swoich klientów. Z kolei wszystkie nominowane hotele wybrały ze swojego grona ten, który zasługuje na szczególne wyróżnienie i tytuł TOPHOTEL 2014 trafił do Bristol a Luxury Collection Hotel Warsaw. Za najlepszy debiutujący hotel uznano Hotel Arłamów.

TOPHOTEL organizowany jest od 2008 roku i w kilkunastu kategoriach wyłania najlepsze obiekty z całej Polski. Zwycięzcy byli wybierani w głosowaniu na stronie tophotel.pl
Nowością w szóstej edycji była możliwość głosowania w kategorii TOPHOTEL Apartments, w której nominowane były obiekty oferujące pobyt w domowej atmosferze, a przy tym z doskonałą lokalizacją. Laureatem w tej kategorii została Platinum Residence w Warszawie. Jej przedstawiciele podczas odbierania nagrody podkreślili, że cieszą się, że ten segment rynku został dostrzeżony i stał się częścią ważnego branżowego plebiscytu.

Kinga Fromlewicz, PR manager grupy eTravel powiedziała: “TOPHOTEL już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń branżowych, co bardzo nas cieszy. Tym bardziej, że co roku na liście nominowanych i zwycięzców pojawiają się nowe hotele, które cieszą się sympatią i dobrymi ocenami u swoich klientów. Nowa kategoria w tegorocznej edycji pokazuje również, jak dynamicznie zmienia się rynek hotelarski i jak sami klienci szukają dla siebie najlepszych rozwiązań podczas podróży.”

Organizatorami plebiscytu i gospodarzami Gali w Pure Sky Club podsumowującej wyniki głosowania były serwis hotele.pl, eTravel S.A. i Netmedia Business Travel. Wieczór uświetniła swoim występem Agata Nizińska z zespołem, a Galę prowadziła Agnieszka Cegielska.

Lista zwycięzców TOPHOTEL 2014:

TOPHOTEL 2014
Bristol a Luxury Collection Hotel Warsaw

TOPHOTEL Partner
Louvre Hotels Group

1.DEBIUT
Hotel Arłamów
2. BUSINESS
Focus Łódź
3. CONFERENCESS
Narvil Conference & Spa
4. BY THE AIRPORT
Holiday Inn Express Warsaw Airport
5. ON THE ROAD
DeSilva Piaseczno
6. SERVICE
Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
7. RESTAURANT
Warmiński Hotel & Conference
8. ECONOMY
Ibis budget Kraków Bronowice
9. LUXURY
Bristol a Luxury Collection Hotel Warsaw
10. DESIGN
Poziom 511 Design Hotel & Spa
11. SPORT & FITNESS
Best Western Plus Arkon Park Hotel
12. SPA
Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój
13. KIDS
Hotel Krasicki
14. WEEKEND
PURO Hotel Wrocław
15. SEA
Hotel Haffner
16. MOUNTAINS
Belvedere Resort & SPA
17. LAKES
Hotel St. Bruno
18. CITY
The Westin Warsaw
19. APARTMENTS
Platinum Residence