Impreza PolskiegoBusa na Placu Defilad w stolicy

archiwum PolskiBus.com

20 sierpnia na warszawskim Placu Defilad PolskiBus.com przygotował szereg atrakcji, koncertów i pokazów tanecznych – jedną z atrakcji będzie pokaz najnowszego autokaru ADL Elite Plaxton i na płycie podłogowej Volvo B11R.

Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com.powiedzial: “„Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich mieszkańców Warszawy na spotkanie z PolskiBus.com. Mam nadzieję, że przygotowane przez nas atrakcje zachęcą Państwa do spędzenia tego dnia z nami. Jest to dla nas unikatowa okazja, by spotkać się bezpośrednio z naszymi klientami i poznać się osobiście. Mam nadzieję, że będzie to wartościowe i niezapomniane spotkanie, a proponowane przez nas atrakcje pozwolą przyjemnie spędzić ten wyjątkowy wakacyjny dzień.”

Dla dzieci zaplanowano kącik gier i zabaw, malowanie twarzy oraz liczne konkursy i pokaz sztuczek klauna, który także nauczy dzieci robić balonikowe zwierzątka i przygotuje atrakcyjne gry oraz zabawy.
Na żywo na scenie pojawią się znane m.in. z występów w telewizyjnym talent show X-Factor zespoły – rock’ and roll’owy i bluesowy band Trzynasta w samo południe oraz niesamowici Hatbreakers.
Wydarzenie organizowane jest w związku z uruchomieniem przez PolskiBus.com nowych ekspresowych linii autokarowych oraz premierowego pokazu nowoczesnych i komfortowych autokarów ADL Plaxton Elite i na płycie podłogowej Volvo B11R. Mini miasteczko PolskiegoBusa będzie otwarte dla gości 20 sierpnia w godzinach od 11:00 do 20:00