II Lubelskie Forum Turystyki już 5 października

II Lubelskie Forum Turystyki to największe i najważniejsze wydarzenie poświęcone branży turystycznej w regionie lubelskim. W Forum udział wezmą m.in. trenerzy biznesu, pomysłodawcy innowacyjnych produktów turystycznych, liderzy branżowych stowarzyszeń i organizacji, a także blogerzy odkrywający region.

Podejmowane będą tematy dotyczące projektowania wyjątkowych doświadczeń klientów w branży turystycznej, trendów w turystyce oraz jej finansowania w ramach funduszy europejskich 2021-2027. Organizatorzy podpowiedzą po jakie narzędzia sięgnąć i jakie pytania zadawać, aby poznać swoich klientów i sprawić aby stali się lojalnymi ambasadorami Waszych marek. Spróbują wspólnie z uczestnikami odpowiedzieć na pytanie czy współczesne muzea są w stanie same się finansować.

Inspirujące warsztaty

Uczestnicy będą mieli możliwość udziału w inspirujących warsztatach z dziedziny marketingu oraz turystyki rowerowej. Forum stanowić będzie ponadto szansę do dyskusji nad zarządzaniem promocją turystyczną w sytuacjach kryzysowych.

Wydarzenie dedykowane jest dla branży turystycznej Województwa Lubelskiego. Zapraszamy do udziału przedstawicieli lokalnych organizacji turystycznych, jednostek samorządu terytorialnego, biur podróży, obiektów noclegowych, muzeów, produktów turystycznych, a także członków Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Forum adresowane jest również do wszystkich zainteresowanych organizatorów przedsięwzięć turystycznych, w tym w szczególności przedsiębiorców.

Rejestracja na Forum

Warunkiem uczestnictwa w Forum jest wysłanie organizatorowi zgłoszenia udziału w Forum za pomocą Karty Zgłoszenia umieszczonej na stronie www.promocja.lubelskie.pl. Karta Zgłoszenia może być dostarczona pocztą elektroniczną, na adres email: [email protected]. Potwierdzenie uczestnictwa w II Lubelskim Forum Turystyki zostanie wysłane drogą mailową. Po odbiór identyfikatorów należy zgłosić się w dniu wydarzenia w godzinach 8.30- 8.50.

Wydarzenie objęte zostało patronatem honorowym przez Andrzeja Guta – Mostowego, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki oraz Rafała Szmytke, prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.