ibis Styles Budapest Genius – otwarcie jesienią 2020

archiwum Accor

ibis Styles Budapest Genius to nowa inwestycja powstająca we współpracy z Infogroup i Peterem Lovasem. Hotel powstaje w rejonie południowej Budy, na rogu Prielle Kornélia i ulicy Szerémi.

Nowoczesna fasada oraz kreatywny i pozytywny wystrój wnętrz inspirowany węgierskimi wybitnymi osobowościami to charakterystyczne elementy trzygwiazdkowego hotelu. ibis Styles zaoferuje 122 pokoje, restaurację, strefę konferencyjną i parking. Zgodnie z niedawno podpisaną umową hotelem zarządzać będzie Accor Pannonia Hotels Zrt.

Ádám Székely, dyrektor zarządzający Infogroup, powiedział:  “Wierzymy, że ibis Styles Budapest Genius, powiedział: „11. dzielnica jest naszym domem będzie niezwykłym wkładem w rewitalizację okolicy. Lokalizacja hotelu jest interesująca, ponieważ znajduje się niedaleko Uniwersytetu Technologii i Ekonomii w Budapeszcie, z którego pochodzi wiele węgierskich osobistości. Będzie to atrakcyjny adres zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i wypoczynkowo.

Frank Reul, dyrektor ds. rozwoju w Orbis/Accor w Europie Wschodniej, dodał: „ibis Styles jest jedną z najbardziej pozytywnych marek hotelowych w portfolio Accoru. ibis Styles ma silną świadomość i jest elastyczną marką, dającą inwestorowi możliwość pozostawienia śladu w realizacji projektu. Budapeszt jest dziś nie tylko celem turystycznym i biznesowym, ale także miastem, które ma swoją markę na poziomie zarówno europejskim, jak i globalnym. Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja to dopiero początek szerszej współpracy między obiema firmami. Na rynku hotelarsko-gastronomicznym w Budapeszcie wciąż jest miejsce na nowe, stylowe hotele.”

Po ibis Styles Budapest Center, ibis Styles Budapest City, ibis Styles Budapest Airport, ibis Styles Budapest Citywest, hotel ibis Styles Budapest Genius będzie piątym adresem w Budapeszcie tej popularnej marki hotelowej.

Accor obsługuje dziś 20 hoteli na Węgrzech – głównie w Budapeszcie, pod takimi markami jak MGallery, Sofitel, Mercure, Novotel, ibis i ibis Styles.