Hotele Zdrojova: ładujemy samochody elektryczne

archiwum Hotele Zdrojova

Zdrojowa Invest & Hotels zachęca swoich gości do ograniczenia emisji spalin do atmosfery poprzez montaż w swoich hotelach ładowarek do elektrycznych samochodów.

W wybranych obiektach należących do Zdrojowa Hotels, czyli Marine Hotel***** & Ultra Marine, Diune Hotel***** & Resort oraz Sand Hotel**** znajdujących się w Kołobrzegu działają obecnie po dwa stanowiska pozwalającym naładowanie Tesli w ciągu 3-4 h oraz po jednym stanowisku uniwersalnym pozwalających na ładowanie większości samochodów elektrycznych. Zamontowano 6 stanowisk typu Tesla Destination Charger oraz 3 Universal Connectors (Type 2). Powyższa inicjatywa jest częścią strategii towarzyszącej Zdrojowa Invest & Hotels od początku jej istnienia, czyli 2006 roku.

Zrównoważone podejście do zasobów naturalnych odzwierciedla program Zdrojowa Eco Friendly, którego larem jest koncept Jesteśmy ECO skierowany do gości hoteli. Rozwiązania pro-ekologiczne wpływają nie tylko na pozytywne postrzeganie wizerunku hoteli, ale również przynoszą wymiernie korzyści.