Hotele przed wakacjami 2021. Goście mogą czuć się bezpiecznie [PODCAST #15]

podcast Polski Holding Hotelowy w hotelach bezpiecznie

Jednym z najważniejszych powodów, dla których ludzie rezygnują w tym roku z wyjazdów wakacyjnych jest sytuacja epidemiczna i obawa przed tym, że restrykcje m.in. w hotelach zakłócą wypoczynek. Czy jest się czego bać? O tym, jak hotelarze dbają o bezpieczeństwo sanitarne i o tym, czego mogą spodziewać się goście w obiektach rozmawiamy z Barbarą Podwysocką, dyrektorką pionu bezpieczeństwa w Polskim Holdingu Hotelowym.

Reżim sanitarny w obiektach noclegowych precyzuje rozporządzenie Rady Ministrów, zaktualizowane 26 czerwca. Jakie nowe zasady obowiązują hotelarzy?

Wszystkie udogodnienia dla gości: restauracje, baseny, strefy SPA, mogą działać, lecz muszą przestrzegać limitów i rygoru sanitarnego.
Goście hotelowi nie mają obowiązku podawać danych medycznych, w tym informacji o pełnym zaszczepieniu przeciwko covid-19. Jednak ze względu na to, że osoby zaszczepione nie są liczone do limitu obłożenia, taka informacja może ułatwić hotelarzom życie.

RSS https://feeds.acast.com/public/shows/6061d42357ed335bef3b2883

Spotify https://open.spotify.com/show/3kJhLEovsVHpwwrLJ6vG0v

Patreon: https://www.patreon.com/waszaturystyka

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5hY2FzdC5jb20vcHVibGljL3Nob3dzLzYwNjFkNDIzNTdlZDMzNWJlZjNiMjg4Mw

Apple Podcasts: https://apple.co/31LUJ5A

Stitcher: https://www.stitcher.com/show/waszaturystykapl-podcast