Hotele Novotel zapraszają dzieci

archiuwm Accor

Marka Novotel z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w hotelach w Europie Wschodniej zaprasza zarówno swoich gości, jak i lokalne społeczności na trzy dni pełne zabawy, animacji i zawodów sportowych dla całej rodziny.

W weekend 1-3 czerwca w każdym z hoteli Novotel odbędą się animacje dla dzieci i rodziców. Nie zabraknie wspólnego pieczenia ciasteczek, malowania twarzy czy konkursów z nagrodami. Dodatkowo, nawiązując do akcji, w ramach której Novotel stał się oficjalnym partnerem kibiców piłki nożnej, dla najmłodszych zaplanowano atrakcje sportowe i zabawy rekreacyjne.

Marcin Szymański, Midscale Segment Manager, powiedział: „Eastern Europe -Hotele Novotel na co dzień mają wspaniałą ofertę dla dzieci, ale w pierwszy weekend czerwca zamienią się w prawdziwy raj dla najmłodszych. Do zabawy zapraszamy gości hotelowych, przyjaciół marki i lokalne społeczności, dla których chcemy być miejscem sąsiedzkich spotkań. I dodaje -Siłą rodzinnego charakteru marki Novotel jest nie tylko wyjątkowa oferta, ale przede wszystkim zaangażowanie i profesjonalność pracowników naszych hoteli, którzy otaczają dzieci niemal rodzicielską opieką.”

Smoki, skoki i pikniki

Jako pierwszy świętowanie rozpoczyna Novotel Wrocław Centrum, który już 26 maja urządza wielki rodzinny piknik, podczas którego na dzieci czekają m.in. zawody sportowe i quizy z nagrodami, zabawy edukacyjne organizowane przez ratowników wrocławskiego oddziału Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej (nauka udzielania pierwszej pomocy przed medycznej), a na rodziców barbecue i strefa odpoczynku.

Gdańskie hotele Novotel oprócz animacji w hotelach zapraszają 1 czerwca na Międzynarodowy Dzień Baniek Mydlanych, których pokaz odbędzie się w ogrodach tychże obiektów.

W stolicy Wielkopolski, 30 maja Novotel Poznań Malta zaprasza m.in. na animacje na świeżym powietrzu przygotowane wspólnie z policją i strażą pożarną. W zabawę zaangażowane są lokalne społeczności oraz dzieci z niepełnosprawnościami z okolicznych szkół.

Cała feeria atrakcji przygotowana jest dla najmłodszych w Krakowie. Dwa krakowskie hotele Novotel Kraków Centrum i Novotel Kraków City West organizują 2 czerwca wyjątkowe wieczorne Roof Party połączone z wspólnym oglądaniem Wielkiej Parady Smoków z najlepszym widokiem w mieście. W ciągu dnia dla najmłodszych zaplanowano także rejs statkiem po Wiśle, całodzienne zabawy ruchowe z All For Body, malowanie twarzy i quizy. Na wszystkie dzieci czekają pamiątkowe medale.

W Warszawie i Łodzi Novotele zapewniają animacje dla najmłodszych jak i pochwalą się wynikami owocnej współpracy z fundacją Iskierka, z której dzieci, rodzice i opiekunowie odwiedziły warszawskie hotele w połowie maja.

Hotel w Pradze zaprasza na atrakcje związane z tenisem – zajęcia pod okiem instruktora, wykłady, ciekawostki, natomiast w Bukareszcie na dzieci i rodziców czekają pokazy i kursy tańca.

Family&Novotel

Pobyty rodzinne stanowią ważną część oferty marki Novotel. Dlatego marka od lat rozwija program Family&Novotel, w ramach którego na dwoje dzieci do 16 roku życia, które dzielą pokój z rodzicami czeka bezpłatny nocleg i śniadanie. Jeżeli wolą one mieszkać oddzielnie – rodzice dostaną na drugi pokój 50 procent zniżki. Nowoczesne, przestronne i przyjazne pokoje zaprojektowano tak, by wygodnie mogło w nich przebywać dwoje dorosłych wraz z dwójką dzieci. Wyposażono je w podwójne łóżko dla rodziców, telewizję z dziecięcymi kanałami oraz sofę, która po rozłożeniu zmienia się w dwuosobowe miejsce do spania. W bogatej ofercie Family&Novotel bezpłatne jest również wyposażenie dla niemowląt, m.in. podgrzewacze do butelek, łóżeczka, krzesełka i stoliki do przewijania. Dodatkowe udogodnienie to możliwość opuszczenia pokoju w niedziele do godziny 17.00

Wojtek Kogut, Guest Experience Manager Kraków, który koordynuje całą akcję dodał: „Zaplanowane animacje, to nie wszystkie niespodzianki. Wiele hoteli, korzystając z wydłużonego weekendu, przygotowało dla najmłodszych dodatkowe dostarczające wrażeń atrakcje, m.in. pikniki na świeżym powietrzu, zawody sportowe czy rejsy statkiem.”