Hotele Louvre – nowy dyrektor generalny hotelu w Krakowie

archiwum Louvre Hotels

Tomasz Krekora od początku lipca objął stanowisko dyrektora Hotelu Campanile Kraków.

Od samego początku związany z Campanile, ale pierwsze kroki w branży stawiał w Warszawie. W sierpniu 2008 roku został recepcjonistą, a po dwóch latach powołano go na stanowisko asystenta dyrektora ds. administracyjnych. Jako asystent pracował 4 lata, zanim awansował na stanowisko kierownicze. Między 2014 a 2016 rokiem kierował pracą recepcji, a od stycznia 2016 objął posadę Managera Hoteu Premiere Classe w Warszawie.

Po 3 latach w hotelu Premiere Classe, w lipcu br. przeniósł się do Krakowa, gdzie został mianowany na Dyrektora Generalnego lokalnego Campanile.

Tomasz Krekora powiedział: „Bardzo się cieszę z nowego wyzwania, jakim jest awans na to stanowisko w hotelu Campanile w Krakowie. Jest mi bardzo miło, że będę mógł podzielić się swoją wiedzą operacyjną, jak i wiedzą z obszarów rozwijania przychodów i optymalizacji kosztów. Jednak przede wszystkim cieszę się ze współpracy z pasjonatami hotelarstwa rynku krakowskiego. Każde wyzwanie, pozyskiwanie nowej wiedzy na każdym ze szczebli było dla mnie niesamowitym wyzwaniem i doświadczeniem. Przechodząc przez poszczególne stopnie rozwoju kariery zawodowej, począwszy od stanowiska operacyjnego, przez stanowisko asystenckie, po kierownicze, zawsze z przyjemnością rozwijałem umiejętności w ramach Louvre Hotels Group.”