Hotel Senator w gronie Polskich Hoteli Niezależnych

fot. materiały prasowe

Hotel Senator jest resortowym hotelem w Dźwirzynie posiadającym 256 pokoi. Twórcy hotelu wyznaczyli sobie za cel stworzenie stylowych miejsc, spełniających najwyższe standardy, ale przede wszystkim posiadających przyjazną atmosferę.

Historia Hotelu Senator, należącego do hotelarskiej rodziny Szymańskich, to podróż pełna nowych, ciekawych inwestycji, które towarzyszą rozwojowi hotelu oraz goście, którzy od ponad 50 lat licznie odwiedzają to miejsce.

Obiekt znajduje się zaledwie 80 m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego i graniczny z rezerwatem przyrody Wydmy, który jest zlokalizowany pomiędzy Grzybowem a Dźwirzynem. Dobra komunikacja z Kołobrzegiem zapewnia łatwy dojazd i możliwość korzystania z atrakcji tego nadmorskiego kurortu, a usytuowanie w samym środku sosnowego lasu zapewnia gościom bliski kontakt z naturą i kameralną atmosferę.

W Hotelu Senator szczególną uwagę poświęca się komfortowi wypoczynku oraz relacjom rodzinnym. Obiekt stanowi idealną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. Rodzinom z dziećmi zapewnia miejsca, w których mogą kreatywnie i beztrosko spędzać czas: aquacenter z tarasem zewnętrznym, 200-metrowa sala zabaw dla dzieci, sala Xbox, Bursztynowe SPA, restauracja à la carte oraz hotelowa plaża z pełną infrastrukturą: leżakami, parasolami i beach barem.

“Wspieramy szczytną ideę Polskich Hoteli Niezależnych. Jesteśmy przekonani, że jakość, indywidualne podejście do potrzeb gości, szybkość podejmowania decyzji w trosce o ich komfort to główne, ale nie jedyne atuty przewagi nad sieciami marek globalnych. Polska Gościnność, której mieliśmy dowód w marcu tego roku, była odpowiedzią na konflikt u naszego wschodniego sąsiada i najlepiej pokazała nam, że krajowe marki hotelowe potrafią prowadzić biznes, ale też są odpowiedzialne społecznie” – mówi Grzegorz Szymański dyrektor generalny Grupy Hotele Nadmorskie.

“Ta Gościnność jest jakby wpisana w nasze DNA. Dzięki czemu Polska w światowym rankingu Organizacji Turystyki od lat jest w pierwszej 20 krajów zaraz za Portugalią, a przed innymi destynacjami, wydawałoby się mającymi lepsze warunki do rozwoju turystyki, jak Chorwacja czy Indie. PHN to szansa do wspólnego rozwoju i szybszego dostosowania produktu hotelowego, odpowiadającego na potrzeby gości. Widzimy duży potencjał i doświadczenie w ludziach oraz markach hotelarskich zgromadzonych w PHN” – dodaje.

“Rozwój Grupy Polskie Hotele Niezależne jest dla nas kluczową kwestią, gdyż współdziałanie w gronie coraz większej liczby polskich hotelarzy na pewno przyniesie skuteczniejszą realizację naszych celów statutowych. To, że właściciele Hotelu Senator ponownie zdecydowali się na współpracę z nami zaświadcza, że wspólne projekty, wsparcie w bieżących sprawach, przede wszystkim operacyjnych, aktywność na rzecz polskich hoteli jest doceniana, a wręcz oczekiwana, co nas jeszcze bardziej mobilizuje do budowania wartości naszej Grupy i wszystkich hoteli członkowskich. To niezwykle istotne, szczególnie w obecnych czasach, w których zmagamy się z wieloma trudnościami i wyzwaniami” – mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Polskich Hoteli Niezależnych.

Polskie Hotele Niezależne świętowały swoje 25-lecie