Hotel pod palmami w Larnace

AG

Palm Beach Hotel w Larnace na środkowym wybrzeżu Cypru, to jeden z tych obiektów, które są idealne na organizację konferencji, ale i są przyjazne rodzinom z dziećmi.

Dużym atutem hotelu jest położenie – zaledwie 13 kilometrów od międzynarodowego lotniska w Larnace, 6 kilometrów od centrum miasta. Niewiele ponad kwadrans jazdy autobusem lub samochodem z lotniska, to duży plus, jeśli podróżujemy z małymi dziećmi. Również grupy biznesowe lubi, a jak najszybciej po podróży roztasować siew hotelu.

Do dyspozycji gości jest 228 pokojów, w budynku głównym (widok na morze) i w bungalowach (widok na ogród).

Wielkim atutem jest przyjazna (to standard na Cyprze), kompetentna i sprawna obsługa. I ta recepcyjna, jak i restauracyjna czy pokojowa. Na każdym kroku uśmiech, chęć pomocy. Gość dzieckiem czuje się tutaj komfortowo – na przykład w restauracjach nie trzeba się dopytywać o foteliki dla dzieci.

Co do jedzenia – nie zdarzyło mi się narzekać na kuchnię cypryjską lub podawana hotelach cypryjskich. I tak jest w Palm Beach Hotel – jedzenie jest doskonałe i urozmaicone. kilkanaście zestawów dań na ciepło, obfity bufet sałatek, świeżych warzy i owoców, dobre wina.

Do centrum miasta jest tylko 6 kilometrów. Można tam dotrzeć pieszo (nieco ponad godzinę spaceru ścieżką nad morzem), autem, taksówką lub autobusem (ok.10 minut jazdy, przystanek naprzeciwko hotelu).
W samej Larnace warto przejść się malowniczą promenadą Foinikoudes (ponad 600 metrów obsadzonych palmami), marinę, kościół św. Łazarza (z jego grobem).

Jeśli chodzi o organizację konferencji i eventów, hotel oferuje osiem sal konferencyjnych o różnej wielkości i pojemności – w sumie mogą pomieścić w układzie teatralnym ponad 1200 osób (największa sala- 750). Są tutaj także korty tenisowe, do squasha, kryty basen 25-metrowy. Sześć kilometrów od hotelu można pojeździć konno.

Hotel ma piękny ogród palmowy – w nim odkryty basen i wąską plażę. Dzięki temu, że położony jest kilkadziesiąt metrów od wody, wieczorem otworzywszy balkon możemy zasypiać przy odgłosie szumu fal.

A dzieci lubią ten hotel jeszcze z jednego powodu – żyje tutaj (i to całkiem dobrze) kilkanaście kotów. Oswojone, zdrowe uwielbiają się łasić. A dzieci to lubią.

www.palmbeachhotel.com

{gallery}8774{/gallery}