Hotel ibis w nowym stylu otwarty w Tallinnie

archiwum  hotel ibis Tallinn Centre

Zlokalizowany w samym sercu estońskiej stolicy hotel ibis Tallinn Centre oferuje gościom 190 nowoczesnych i przytulnych pokoi, salę konferencyjną dla 50 osób oraz bar – Charlie’s Corner.

Wnętrza obiektu zostały zaprojektowane zgodnie z założeniami nowego stylu – AGORA. Dzięki otwarciu pierwszego hotelu w Estonii, marka ibis ze swoimi działaniami operacyjnymi wchodzi na nowe rynki Europy Wschodniej.

Nowo otwarty hotel ibis Tallinn Centre realizuje założenia najświeższych, globalnych konceptów, wyróżniających hotele ibis na całym świecie.

Jednym z nich jest charakterystyczny dla marki styl wystroju – AGORA. Ta modułowa, elastyczna koncepcja architektury wnętrz, dzięki prostocie i wykorzystaniu industrialnych elementów w połączeniu z dbałością o detale, tworzy przestrzeń zachęcającą do społecznych interakcji, w której goście czują się jak w domu. Hotel ibis Tallinn Centre oferuje również możliwość mobilnego zameldowania – wszystko po to, aby ten proces przebiegał jeszcze sprawniej i był w pełni przyjazny.

Relaks

W każdym ze 190 pokoi hotelu ibis Tallinn Centre na gości czeka Sweet Bed by ibis – rewolucyjny koncept łóżka, zoptymalizowany pod kątem wygodnego snu. Dodatkowo, wyciemniające i wygłuszające zasłony sprawią, że odpoczynek nie będzie niczym zakłócony. W ofercie hotelu jest dostępnych 25 pokoi rodzinnych, a także 5 wyposażonych w saunę. Po aktywnym dniu goście mogą pozwolić sobie również na chwilę wytchnienia w barze Charlie’s Corner, gdzie skosztują szerokiego wyboru piw rzemieślniczych, a także starannie skomponowanych potraw.

Wiele możliwości

Hotel ibis Tallinn Centre usytuowany jest w biznesowym, rozrywkowym, kulturalnym i handlowym centrum miasta. To czyni go idealnym zarówno na pobyt służbowy, jak i wypoczynkowy.

Od lotniska obiekt dzieli zaledwie 10 minut jazdy samochodem.

Do Starego Miasta, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, można dotrzeć w zaledwie 20 minut spacerem. Pobyt
w hotelu ibis Tallinn Centre to doskonała okazja, aby doświadczyć historycznego uroku i wyjątkowego klimatu stolicy Estonii.