Hotel ibis Styles Lublin Stare Miasto – otwarcie w październiku

archiwum ibis Styles Lublin Stare Miasto

Hotel ibis Styles Lublin Stare Miasto (114 pokoi) zostanie otwarty w październiku. Atutem hotelu będzie nie tylko jego lokalizacja w centrum (przy al. Solidarności 7), nieopodal Starego Miasta, ale i design, którego głównym motywem są lubelskie legendy.

Na uwagę zasługuje również bogata oferta MICE. Hotel zaoferuje 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 760 metrów kwadratowych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny, mobilne ściany umożliwiające dowolną aranżację powierzchni oraz dwupoziomową restaurację Legendy Miasta (120 miejsc), w której będzie serwowana kuchnia europejska, w tym lokalne dania z regionalnych produktów.

Jarosław Dziak, dyrektor hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasto, powiedział: „Hotel będzie przede wszystkim atrakcyjnym miejscem dla organizatorów konferencji, spotkań czy wyjazdów typu „incentives”. Poprzez dbałość o detale, jakość wykończenia wnętrz, design i storytelling całego obiektu, który zainspirowany jest legendami tego miasta, ibis Styles Lublin Stare Miasto będzie atrakcyjnym  hotelem dla podróżujących w celach wypoczynkowych oraz dla gości biznesowych.”

Właściciel hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasto korzysta z umowy doradztwa hotelowego oferowanej przez Grupę Orbis i Accor.

Dzięki wsparciu ekspertów, inwestorzy mogą budować hotele w sposób pozwalający uzyskać najlepsze rezultaty ekonomiczne przy zachowaniu odpowiednich standardów, wysokiej jakości produktu, sprawdzonych dostawców i gwarancji zadowolenia przyszłych gości hotelowych.

Małgorzata Miernik, dyrektor ds. projektów franczyzowych z Grupy Orbis i Accor, podkreśliła: „Budowa hotelu to skomplikowany proces. Na każdym etapie mogą pojawić się problemy czy wątpliwości, które mogą w przyszłości generować dodatkowe koszty nie tylko na etapie budowy hotelu, ale i podczas jego funkcjonowania. Zarówno Orbis, jak i nasz strategiczny inwestor Accor posiada cenne doświadczenie w branży hotelarskiej, portfolio z setkami hoteli, resortów wypoczynkowych na całym świecie oraz wielu ekspertów. Tym wszystkim dzielimy się z inwestorami i właścicielami hoteli.”

Inwestorem i właścicielem obiektu jest firma TBV Hotele Sp. z o.o.