Hotel Focus w Poznaniu już wybudowany

archiwum Focus Hotels

Pierwszy hotel sieci w Poznaniu, został właśnie wybudowany przy ul. Serafitek, a obecnie trwają prace wykończeniowe.

Obiekt posiada 92 pokoi oraz zaplecze konferencyjne. Za projekt wnętrz odpowiada poznańskie Studio Architektury Wnętrz Pulva. Budynek charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz ergonomicznym wykończeniem.
Focus w Poznaniu to pierwszy obiekt sieci Focus Hotels, który powstaje w Wielkopolsce. Położony tuż obok terenów zielonych Parku Kurpińskiego, już niebawem będzie stanowił atrakcyjną lokalizację zarówno dla klienta biznesowego jak i indywidualnego. Oficjalne otwarcie planowane jest na wrzesień 2018.

Poznański hotel Focus będzie się wyróżniać nowoczesną konstrukcją, której wnętrza urzekać będą modernistycznym wyglądem oraz ergonomicznym wyposażeniem. Całość zaprojektowano tak by obiekt sprostał zarówno oczekiwaniom gości biznesowych jak i indywidualnych.

Obiekt dołączy do rodziny hoteli 3-gwiazdkowych, do której należą już obiekty w Gdańsku, Sopocie, Chorzowie, Szczecinie oraz Łodzi. Focus Hotel w Poznaniu zaoferuje gościom 92 pokoje, w tym pokoje w standardzie premium z widokiem na panoramę miasta, oraz zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz parking podziemny. Finalizację projektu zaplanowano na III kwartał 2018 roku. Powstający Focus Hotel Poznań, będzie 10 obiektem sieci w kraju.

Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels, powiedział: „Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora, który docenił stosowany przez nas model współpracy. Wielkopolski rynek od dawna był jednym z naszych priorytetów, dlatego też z niecierpliwością czekamy na otwarcie hotelu, które nastąpi już we wrześniu.”

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.