Hotel Bellotto w Warszawie dołącza do IGHP

fot. hotel Bellotto

Obecnie do IGHP należy 568 hoteli, czyli około 22 proc. wszystkich skategoryzowanych obiektów w Polsce. W tym roku do członków Izby dołączył również pięciogwiazdkowy hotel Bellotto na starym mieście.

IGHP aktywnie działa na rzecz hotelarstwa, wspiera inicjatywy gospodarcze swoich członków, opracowuje opinie branżowe w interesie członków Izby i branży oraz promuje społeczną odpowiedzialność biznesu. Ponadto, Izba rozwija działalność edukacyjną, organizując specjalistyczne kampanie i szkolenia z kluczowych dla hotelarzy zagadnień, takich jak RODO, sprzedaż i marketing czy revenue management.

“Przyjęcie Hotelu Bellotto do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego to dla nas ogromne wyróżnienie. Członkostwo potwierdziło naszą intensywną pracę w dążeniu do doskonałości w obsłudze gości oraz podnoszenia standardów w branży hotelarskiej w Polsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gotowi do aktywnego udziału w działaniach Izby, aby wspólnie przyczyniać się do rozwoju naszej branży oraz promocji Polski jako atrakcyjnego miejsca turystycznego.” – powiedział dyrektor hotelu Bellotto, Maciej Wołoszczak.