Holiday Inn Express Rzeszów Airport w czołówce hoteli IHG według opinii gości

Holiday Inn Express Rzeszów Airport osiągnął ponad 92 proc. pozytywnych opinii gości „Guest Love” i znalazł się w czołówce najlepiej ocenianych hoteli IHG w Europie Północnej w tej kategorii w 2023 roku.

Opinie gości w hotelach InterContinental Hotels Group „Guest Love” to wskaźnik procentowy pozytywnych ocen z pobytu, w stosunku do wszystkich wystawionych. Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport za osiągnięcie w 2023 roku wyniku ponad 92 proc. pozytywnych opinii gości „Guest Love” otrzymał najwyższą nagrodę „Elite” w ramach programu motywacyjnego Building Brilliance sieci IHG.

„Jestem bardzo dumny z naszego zespołu Holiday Inn Express Rzeszów Airport i dziękuje każdemu pracownikowi hotelu z osobna. Poświęcenie i ciężka praca zespołu zaowocowały osiągnięciem najważniejszego dla nas celu – zadowolenia naszych gości. Tym bardziej ta nagroda cieszy, bo była przyznana za opinie gości w bardzo pracowitym dla nas roku – rekordowym pod kątem obłożenia niemalże 92 proc. w skali roku i ceny średniej. Cieszę się, że goście do nas wracają i doceniają naszą gościnność – podkreśla Wojciech Dobrowolski, dyrektor Holiday Inn Express Rzeszów Airport.