Hiszpania de Luxe zaprasza na Meet Hiszpania 2023 Road Show Poland i Hiszpania de Luxe Open Golf

Hiszpania de Luxe zaprasza przedstawicieli branży turystycznej na dwa wydarzenia, które odbędą się od 19 do 24 września. To okazja, którą warto wykorzystać, aby poszerzyć swoją ofertę lub nawiązać nowe kontrakty.

Hiszpania de Luxe wyrusza w trasę po Polsce, odwiedzając Katowice, Poznań, Warszawę i po raz pierwszy Gdańsk. Spotkania odbędą się wieczorami, w miejscach, gdzie będzie można poczuć hiszpańską atmosferę.

Wydarzenia będą okazją do spotkań z przedstawicielami hoteli, takich jak Hyatt, Jardin Tecina & Jardin Golf, Iberostar, a także firmą DMC Neo Travel oraz przedstawicielami regionów Lanzarote i Katalonia.

Daty i miejsca spotkań:

  • 19 września w Katowicach, restauracja “Tapas la Firinda” przy ul. Dyrekcyjnej 9
  • 20 września w Poznaniu, restauracja “Czerwona Papryka – tapas bar & restaurant” na Rynek 49
  • 21 września w Gdańsku, “Hotel Gdańsk” przy ul. Szafarnia 9
  • 22 września w Warszawie, “Coctail Bar & Tapas” przy al. Jerozolimskich 63

Każdy uczestnik Road Show otrzyma voucher na wejście do siedmiu miejsc na Lanzarote.

Rejestracja na wydarzenie: https://live.eventtia.com/es/meethiszpania2023roadshow

Hiszpania de Luxe Open Golf

W dniach 23-24 września w Warszawie odbędzie się „Hiszpania de Luxe Golf Open”. To okazja, aby w miłej atmosferze i przy dobrym jedzeniu przygotowanych przez Buenas Buenas, nie tylko obserwować zawodników, ale także samemu spróbować swoich sił w golfa. Dla branży turystycznej lekcje golfa będą odbywać się bezpłatnie.

Rejestracja na lekcje golfowe:

Podczas obydwu eventów czekają na atrakcyjne nagrody, ufundowane przez partnerów z Hiszpanii takich jak: Hyatt, Melia, Dunas Resort&Spa, Lanzarote, Katalonia, Alua, Jardin Tecina & Jardin Golf, Neo Travel, Tenerife, Fuerteventura.