Hilton Worldwide z nową marką – Canopy by Hilton

archiwum Hilton Worldwide

W nowej grupie znajdą się obiekty z kategorii „lifestyle”, których koncepcję dostosowano do wymagań osób podróżujących zarówno służbowo, jak i w ramach wolnego czasu.

W wystąpieniu na odbywającej się w Orlando na Florydzie konferencji Hilton Worldwide Global Partnership, Christopher J. Nassetta, prezes i dyrektor generalny Hilton Worldwide, powiedział: „Rynek niecierpliwie wyczekuje debiutu marki Canopy by Hilton, która dzięki zakrojonym na szeroką skalę badaniom wyróżnia się innowacyjnym podejściem do takich kwestii jak gościnność i wrażenia gości. Za szansę uznaliśmy nie tylko wprowadzenie nowej marki, umożliwiającej nam działalność w kategorii „lifestyle”, lecz także stworzenie nowej jakości w tym segmencie. Chcemy, by nasze hotele były dostępne dla szerszego kręgu podróżujących. W tym celu za niezbędne uznaliśmy ograniczenie roli kosztownego wystroju i skupienie się na idealnym zaspokojeniu potrzeb naszych gości, którzy od hotelu oczekują komfortu, możliwości wypoczynku, a także dodatkowych udogodnień.”

Zdefiniowana przez Hilton Worldwide grupa docelowa gości takich hoteli jest oparta na preferencjach i potrzebach, a nie tylko na profilu demograficznym.

John T.A. Vanderslice, dyrektor ds. marek luksusowych i lifestyle’owych w Hilton Worldwide dodał: „Wprowadziliśmy markę, która koncentruje się na mentalności podróżujących dziś ludzi i zapewnieniu pozytywnych wrażeń z pobytu. Canopy to w założeniu nowy hotel o starannie wybranej lokalizacji, który pozwala zregenerować się, zapewnia prostą, adaptowaną do potrzeb gości ofertę, a także komfortowo urządzoną przestrzeń. To miejsce, w którym goście mogą poczuć się lepiej”.

W wyniku przeprowadzonych przez Hilton Worldwide, zakrojonych na szeroką skalę badań i analiz, każdy składnik oferty Canopy by Hilton został zoptymalizowany i zaakceptowany zarówno przez gości, jak i właścicieli. Poza zapewnieniem pozytywnych wrażeń z pobytu, hotel Canopy musi się wyróżniać czterema fundamentalnymi cechami:
1. Doskonałe sąsiedztwo. Canopy by Hilton stawia na wykorzystanie lokalnych atutów: wzornictwa, kuchni, napojów, sztuki, doświadczeń i zwyczajów. W rezultacie każdy hotel Canopy będzie inny niż pozostałe — bo dokładnie tego oczekują ich goście.
2. Komfort i design. Nasz design zawsze skupia się wokół jednostki. Energia doskonałego sąsiedztwa hotelu jest odczuwalna wewnątrz otwartego, przyjaznego lobby. Ustępuje tylko miejsca ciepłemu, atrakcyjnemu i komfortowemu wnętrzu pokoju.
3. Dodatkowe udogodnienia. Wiemy, że nasi goście pragną otrzymać w standardzie różne dodatki i niespodzianki. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy im podstawowy pakiet Wi-Fi, śniadanie oparte na wyrobach miejscowych producentów oraz lokalny prezent na powitanie, jak również wieczorne degustacje miejscowego piwa, wina lub mocniejszych alkoholi*.
4. Kultura „positively yours”. Nasza kultura obsługi wyraża się słowami „positively yours” i polega na kompleksowej obsłudze gościa na najwyższym poziomie.

Hotele Canopy by Hilton powstaną w nowych i przekształcanych obiektach. Będą zlokalizowane w kluczowych częściach miast na całym świecie. Przewiduje się, że pierwsze otwarcia nastąpią w 2015 roku.

Dotychczas podpisano 11 listów intencyjnych w sprawie następujących hoteli Canopy by Hilton:
Canopy Portland | Pearl District
Canopy London | Lokazacja zostanie podana w późniejszym terminie
Canopy Miami | Brickell
Canopy Washington, D.C. | Bethesda North
Canopy San Diego | Gaslamp
Canopy Nashville | Śródmieście
Canopy Savannah | Dzielnica historyczna
Canopy Indianapolis | Centrum miasta
Canopy Charlotte | Przedmieścia
Canopy Oklahoma City | Bricktown
Canopy Ithaca | The Commons
www.canopybyhilton.com.