Helikopterem na wycieczkę

archiwum Helicopter.pl

Moda na loty widokowe helikopterami, wycieczki i loty biznesowe dotarła również do Polski. Nie jest to usługa tania, ale ma swoich zwolenników.

Jedną z firm oferujących korzysatnie z nowoczesnych helikopterów jest Helicopter.pl – certyfikowany operator lotniczy AOC. Firma oferuje usługi z wykorzystaniem nowoczesnej floty śmigłowców firmy Airbus Helicopters (Eurocopter), które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz ponadprzeciętnym komfortem. Śmigłowce są ciche, wyposażone w luksusową kabinę, pilotowane są przez doświadczonych pilotów. Śmigłowce są nowe, wyposażone w luksusową kabinę VIP a przede wszystkim bezpiecznie pilotowane. Wyposażenie kabiny zapewnia wysoki komfort dla pasażerów w trakcie lotu.

Maszyny lądują – oczywiście za zgodą właścicieli – budynkach firm lub prywatnych. Śmigłowiec potrzebuje miejsca do lądowania o wymiarach ok. 50m x 50m, teren nie może mieć przeszkód, typu wysokie drzewa lub linie wysokiego napięcia.
Firma oferujem loty z dowolnego miejsca w Polsce. Mogą to być na przykład loty widokowe, loty biznesowe, filmowanie z powietrza, loty do kurortów, udział w eventach. Do dyspozycji klientów sa maszyny zabierające od 4 do 8 pasażerów.