H15 Luxury Palace jedynym polskim hotelem w zestawieniu Fodor’s Travel

H15 Luxury Palace
H15 Luxury Palace / fot. Dobry Hotel

Zarządzany przez grupę Dobry Hotel, krakowski obiekt H15 Luxury Palace znalazł się na liście Fodor’s Finest Hotels 2022. Jest to jedyny hotel położony na terenie Polski, który został w tym roku wyróżniony w zestawieniu przygotowanym przez jednego z największych wydawców informacji turystycznych i podróżniczych.

W sekcji „Best Hotels in Europe” wyróżniono 15 najbardziej wartych polecenia obiektów wypoczynkowych w Europie. Wśród nich – jako jedyny ze wszystkich znajdujących się w Polsce hoteli – wymieniony został krakowski H15 Luxury Palace, który wchodzi w skład ogólnopolskiej sieci obiektów hotelarsko-gastronomicznych zarządzanej przez grupę Dobry Hotel.

W tworzeniu spisu na rok 2022 wzięto pod uwagę szereg kryteriów, jakie dane obiekty muszą spełniać, aby znaleźć się w gronie „101 Najbardziej Niesamowitych Hoteli na Świecie”. W tej edycji Fodor’s wziął pod uwagę nie tylko kompleksowość i jakość oferowanych standardów wypoczynkowych, ale również odpowiednie przystosowanie hoteli do norm bezpieczeństwa, które – po nadejściu globalnej pandemii – uległy znacznym zmianom.

– To ogromne wyróżnienie zarówno dla H15 Luxury Palace, jak również dla całego Dobrego Hotelu. Znalezienie się w zestawieniu opracowanym przez jeden z najbardziej uznanych tytułów podróżniczych na świecie jest dla nas źródłem nieprawdopodobnej satysfakcji. Potwierdza to, że ciężka praca włożona w rozwój naszej firmy – zwłaszcza w tym, trudnym dla całej branży, okresie pandemii – naprawdę się opłaca. Zauważamy to także w odczuciach odwiedzających nasze obiekty Gości – mówi Daniel Łukaszewicz, Dyrektor Zarządzający w grupie Dobry Hotel.

H15 Luxury Palace włączono do sieci Dobry Hotel w sierpniu 2021 roku. Luksusowy, pięciogwiazdkowy obiekt powstał w miejscu, gdzie wcześniej w Krakowie znajdował się szlachecki pałac rodziny Lubomirskich. Historyczne pomieszczenia znajdujące się w H15 Luxury Palace zostały starannie odrestaurowane, co pozwoliło zachować ich dawny klimat, a w połączeniu z nowoczesnym, minimalistycznym wystrojem wnętrz – stworzyć wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę, która dodatkowo wzbogaca komfort wypoczynku wśród Gości.